Филтри -

Камиони за транспорт на гориво од Литванија

Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

10 огласа: Камиони за транспорт на гориво од Литванија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција 19.600 € Без ДДВ
Носивост 17200 кг Евро Euro 5
Година 2010 Километража 792494 км Сила
Литванија, Joniškis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Зафатнина 20 м³
Година 2013 Километража 910000 км Сила
Литванија, Vilnius
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
14.900 €
Носивост 15060 кг Евро Euro 4 Зафатнина 17500 л Суспензија пружина/пружина
Година 01/2006 Километража 1400000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
аукција 25.400 € Без ДДВ
Зафатнина 37810 л
Година 2005 Километража 202935 км Сила
Литванија, Tauragė
Контактирајте го продавачот
аукција 4.600 € Без ДДВ
Зафатнина 13200 л
Година 1997 Километража 342716 км Сила
Литванија, Tauragė
Контактирајте го продавачот
16.500 € Без ДДВ
Носивост 10000 кг
Година 1999 Километража 790700 км Сила
Литванија
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Зафатнина 19000 л
Година 10/2005 Километража Сила
Литванија, Tauragė
Контактирајте го продавачот
9.500 € Без ДДВ
Зафатнина 14 м³
Година 1997 Километража 978131 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
12.900 € Без ДДВ
Зафатнина 18400 л Модел dromech
Година 2006-07 Километража 975000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
28.900 €
Носивост 16970 кг Евро Euro 5 Зафатнина 19 м³
Година 06/2013 Километража 900000 км Сила
Литванија, Vilnius
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се