Филтри -

Камиони за транспорт на гориво Renault од Шпанија

Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

17 огласа: Камиони за транспорт на гориво Renault од Шпанија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
30.000 €
Носивост 16270 кг Евро Euro 3 Зафатнина 21160 л Суспензија пружина/пневматски Модел COBO HNOS
Година 04/2003 Километража 406000 км Сила
Шпанија, Onzonilla
Контактирајте го продавачот
10.000 € Без ДДВ
Зафатнина 5 м³
Година 1994-11-07 Километража 102000 км Сила
Шпанија, VILAGRASSA (LLEIDA)
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
камион за транспорт на гориво Renault 230 Ti за делови камион за транспорт на гориво Renault 230 Ti за делови
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Шпанија, BENAVENTE -Zamora
камион за транспорт на гориво Renault Midlum 270DXi за делови камион за транспорт на гориво Renault Midlum 270DXi за делови
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2011 Километража Сила
Шпанија, BENAVENTE -Zamora
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 16090 кг Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2004-04-19 Километража 900000 км Сила
Шпанија, Soria
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 4670 кг Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2003-02-03 Километража 400000 км Сила
Шпанија, Soria
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 3
Година 2006-07 Километража 460000 км Сила
Шпанија, Soria
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 16730 кг Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2003-08-20 Километража 800000 км Сила
Шпанија, Soria
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2005-01-05 Километража 500000 км Сила
Шпанија, Soria
Контактирајте го продавачот
7.000 € Без ДДВ
Носивост 9160 кг Зафатнина 10000 м³
Година 1995 Километража 319000 км Сила
Шпанија, Burgos
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1996-02 Километража 187181 км Сила
Шпанија, Soria
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 7 л
Година 1998-09 Километража 185000 км Сила
Шпанија, Soria
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 3 Зафатнина 13 л
Година 2003-03 Километража 685000 км Сила
Шпанија, Soria
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2003-12 Километража 843000 км Сила
Шпанија, Soria
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 12000 л
Година 2001-07 Километража 687000 км Сила
Шпанија, Soria
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2002-06 Километража 1 км Сила
Шпанија, Soria
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 5 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 1999 Километража Сила
Шпанија, Uxes
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Претплати се