Филтри -

Камиони за шлепување RENAULT од Холандија

Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони за шлепување RENAULT од Холандија: 15 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
16.400 €
Носивост 12110 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 1997-11-12 Километража 515823 км Сила 260 кс
Холандија, Breda Pays-Bas
Контактирајте го продавачот
26.750 € Без ДДВ
Носивост 1231 кг Евро Euro 6
Година 2018-01-12 Километража 161758 км Сила 165 кс
Холандија, Andelst
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
16.500 € Без ДДВ
Носивост 8370 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пневматски
Година 2000-10-09 Километража 414917 км Сила 250 кс
Холандија, Borssele
Контактирајте го продавачот
39.750 € Без ДДВ
Носивост 2340 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2016 Километража 127082 км Сила 180 кс
Холандија, Meerkerk
Контактирајте го продавачот
37.950 € Без ДДВ
Носивост 1550 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2015 Километража 301955 км Сила 180 кс
Холандија, Meerkerk
Контактирајте го продавачот
39.750 € Без ДДВ
Носивост 1950 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2016 Километража 256493 км Сила 180 кс
Холандија, Meerkerk
Контактирајте го продавачот
41.500 € Без ДДВ
Носивост 2590 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2012-10-09 Километража 342702 км Сила 220 кс
Холандија, Gilze
Контактирајте го продавачот
57.400 € Без ДДВ
Носивост 11115 кг Евро Euro 5
Година 09/2010 Километража 414005 км Сила 380 кс
Холандија, Veghel
Контактирајте го продавачот
8.900 € Без ДДВ
Носивост 3700 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 1997-01-06 Километража 487000 км Сила 180 кс
Холандија, Ede
Контактирајте го продавачот
33.250 €
Носивост 2870 кг Евро Euro 6
Година 2016 Километража 143423 км Сила 177 кс
Холандија, Drachten
Контактирајте го продавачот
45.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 01/2011 Километража 444625 км Сила 270 кс
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
33.250 €
Носивост 2650 кг Евро Euro 6
Година 2016 Километража 110431 км Сила 177 кс
Холандија, Drachten
Контактирајте го продавачот
33.250 €
Носивост 2650 кг Евро Euro 6
Година 2016 Километража 110431 км Сила 177 кс
Холандија, Drachten
Контактирајте го продавачот
9.450 €
Носивост 1735 кг Евро Euro 4
Година 2008 Километража 363789 км Сила 120 кс
Холандија, Drachten
Контактирајте го продавачот
34.950 €
Носивост 1949 кг Евро Euro 6
Година 2016 Километража 249179 км Сила 177 кс
Холандија, Drachten
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Претплати се