Филтри -

Камиони за шлепување Hino

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи

1 оглас: Камиони за шлепување Hino

Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
цена на барање
2022
Колумбија, Bogota
Контактирајте го продавачот

Други марки во делот "Камиони за шлепување"

13.760 € 59.000 PLN
2008
245000 км
Сила 241 кс (177 kW) Евро Euro 4 Макара макара
Полска, Lublin
Контактирајте го продавачот
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
25.500 US$ ≈ 23.510 €
2018
31000 км
Сила 375 кс (276 kW) Евро Euro 3 Гориво дизел Носивост 45000 кг Оскина конфигурација 6x4
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
2019
342000 км
Сила 179 кс (132 kW) Гориво дизел Носивост 2260 кг Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пружина/пневматски Макара макара
Финска, Pirkkala, Pirkanmaa
Контактирајте го продавачот
79.790 € 342.200 PLN
2023
5 км
Сила 210 кс (154 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел
Полска, Olsztyn
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
2003
377556 км
Сила 250 кс (184 kW) Гориво дизел Носивост 2470 кг
Шведска, Nacka Strand
Контактирајте го продавачот
аукција 3.000 € Без ДДВ
1999
899696 км
Сила 310 кс (228 kW) Гориво дизел
Литванија, Šalčininkai
Контактирајте го продавачот
64.650 € Без ДДВ
2016
Сила 510 кс (375 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Суспензија пневматски/пневматски Макара макара
Полска, Nowe Miasto nad Pilicą
Контактирајте го продавачот
цена на барање
1986
86716 км
Сила 88.43 кс (65 kW) Евро Euro 1 Гориво дизел Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пружина/пружина Макара макара
Унгарија, Hajós
Контактирајте го продавачот
69.000 € Без ДДВ
665000 км
Гориво дизел Оскина конфигурација 8x2
Италија, Rimini
Контактирајте го продавачот
цена на барање
1991
201730 км
Германија, Bottrop
Контактирајте го продавачот
69.920 € 299.900 PLN
2014
523000 км
Сила 360 кс (265 kW) Гориво дизел Носивост 18600 кг
Полска, Kasinka Mała
Контактирајте го продавачот
10.500 €
2000
488406 км
Сила 310 кс (228 kW) Евро Euro 3 Гориво дизел Оскина конфигурација 6x2 Макара макара
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
цена на барање
2024
Сила 180 кс (132 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Носивост 5000 кг Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пружина/пневматски
Украина, м.Київ
Контактирајте го продавачот
75.000 € Без ДДВ
2013
280000 км
Сила 360 кс (265 kW) Евро Euro 5 Гориво дизел Носивост 18260 кг Оскина конфигурација 8x2 Суспензија пружина/пневматски
Полска, Krakow
Контактирајте го продавачот
65.000 € Без ДДВ
2014
520000 км
Сила 360 кс (265 kW) Евро Euro 5 Гориво дизел Носивост 15110 кг Оскина конфигурација 8x2 Суспензија пружина/пневматски Макара макара
Полска, Krakow
Контактирајте го продавачот
59.000 € Без ДДВ
2017
860000 км
Сила 420 кс (309 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Оскина конфигурација 6x2 Суспензија пневматски/пневматски Макара макара
Полска, Krakow
Контактирајте го продавачот
59.000 € Без ДДВ
2017
733000 км
Сила 420 кс (309 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Носивост 14430 кг Оскина конфигурација 6x2 Суспензија пневматски/пневматски Макара макара
Полска, Krakow
Контактирајте го продавачот
75.000 € Без ДДВ
2013
300000 км
Сила 360 кс (265 kW) Евро Euro 5 Гориво дизел Носивост 15520 кг Оскина конфигурација 8x2 Суспензија пружина/пневматски Макара макара
Полска, Krakow
Контактирајте го продавачот
59.000 € Без ДДВ
2017
700000 км
Сила 430 кс (316 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Носивост 14610 кг Оскина конфигурација 6x2
Полска, Krakow
Контактирајте го продавачот
79.000 € Без ДДВ
2016
830000 км
Сила 430 кс (316 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Носивост 27190 кг Оскина конфигурација 6x2 Суспензија пневматски/пневматски
Полска, Krakow
Контактирајте го продавачот
65.000 € Без ДДВ
2016
830000 км
Сила 430 кс (316 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Носивост 14160 кг Оскина конфигурација 6x2 Суспензија пневматски/пневматски Макара макара
Полска, Krakow
Контактирајте го продавачот
79.000 € Без ДДВ
2016
830000 км
Сила 430 кс (316 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Носивост 14160 кг Оскина конфигурација 6x2 Суспензија пневматски/пневматски
Полска, Krakow
Контактирајте го продавачот
25.000 € Без ДДВ
2004
104000 км
Сила 329 кс (242 kW) Гориво дизел Макара макара
Естонија, Tallinn
Контактирајте го продавачот
71.900 € Без ДДВ
2003
505000 км
Сила 501 кс (368 kW) Евро Euro 3 Гориво дизел Оскина конфигурација 6x4 Суспензија пружина/пневматски
Норвешка
Nordbid Norge AS
4 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи