Филтри -

Камиони за шлепување DAF од Холандија

Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони за шлепување DAF од Холандија: 10 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за шлепување DAF CF 300 FAG
20
аукција 40.000 €
Носивост 27000 кг Евро Euro 6
Година 2019 Километража Сила
Холандија, Leende
камион за шлепување DAF LF45.160 AUTO TRANSPORTER - NEUE AUFBAU! - LIER - TUV 6/2020 - T
29
16.500 € Без ДДВ
Носивост 3150 кг Евро Euro 5
Година 2010-11-19 Километража 498761 км Сила 160 кс
Холандија, Oisterwijk
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
камион за шлепување DAF 3300 TURBO INTERCOOLING 6X2 - TOW TRUCK
17
27.950 € Без ДДВ
Носивост 10400 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 1982-06-28 Километража 705473 км Сила 330 кс
Холандија, Meerkerk
камион за шлепување DAF LF 210
20
92.450 €
Носивост 5720 кг Евро Euro 6
Година 2021-01 Километража 300 км Сила 213 кс
Холандија, Drachten
камион за шлепување DAF FA 55 LF 180 Falkom Copma 23 ton/meter laadkraan
14
37.500 € Без ДДВ
Носивост 5645 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2012-02-21 Километража 303494 км Сила 184 кс
Холандија, Andelst
камион за шлепување DAF LF 210 Euro 5 Falkom bergingswagen met dubbeldeks plateau
17
32.000 € Без ДДВ
Носивост 4440 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2009-11-17 Километража 527498 км Сила 207 кс
Холандија, Andelst
камион за шлепување DAF FA LF55 /180!!TAKELWAGEN/DEPANNAGE/ABSCHLEPP/CRANE/BRILLE/KRAN/G
20
цена на барање
Носивост 5120 кг Евро Euro 5
Година 2011-06-21 Километража 301316 км Сила 184 кс
Холандија, Hedel
камион за шлепување DAF LF 220 Euro 5 Omars bergingswagen met schuifplateau
14
19.000 € Без ДДВ
Носивост 3515 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2008-01-10 Километража 560229 км Сила 222 кс
Холандија, Andelst
камион за шлепување DAF LF55-180 4x2 Euro5 EEV - Kraan Copma 230.3SSC - Lepel FALKOM FAW
25
39.950 € Без ДДВ
Носивост 5300 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2011-05-31 Километража 289000 км Сила 184 кс
Холандија, Dinteloord
камион за шлепување DAF CF65-250 4x2 Euro2 - Falkom FAW7500 - Pallfinger PK19000-3 - ABO
25
32.950 € Без ДДВ
Носивост 6120 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пневматски
Година 2004-08-19 Километража 408000 км Сила 212 кс
Холандија, Dinteloord
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се