Филтри -

Камиони со церада Mercedes-Benz од Германија

Резултати од пребарување: 93 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

93 огласа: Камиони со церада Mercedes-Benz од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
43.800 € Без ДДВ
Носивост 14500 кг Евро Euro 6 Зафатнина 46 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017-10 Километража 549043 км Сила
Германија, Delbrück
PEITZMEYER Fahrzeug- und Gerätevertrieb
3 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
35.800 € Без ДДВ
Носивост 5220 кг Евро Euro 6 Зафатнина 41 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2016-07 Километража 267344 км Сила
Германија, Delbrück
PEITZMEYER Fahrzeug- und Gerätevertrieb
3 години на Autoline
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
45.800 € Без ДДВ
Носивост 14500 кг Евро Euro 6 Зафатнина 46 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Километража 416282 км Сила
Германија, Delbrück
PEITZMEYER Fahrzeug- und Gerätevertrieb
3 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
9.800 € Без ДДВ
Носивост 5660 кг Евро Euro 5 Зафатнина 42 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2011 Километража 508377 км Сила
Германија, Delbrück
PEITZMEYER Fahrzeug- und Gerätevertrieb
3 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
25.200 € Без ДДВ
Година 2018-01 Километража 316766 км Сила
Германија, Murr
Контактирајте го продавачот
26.400 € Без ДДВ
Година 2017-03 Километража 214739 км Сила
Германија, Murr
Контактирајте го продавачот
23.900 € Без ДДВ
Носивост 2175 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015-02 Километража 277930 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
15.500 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 41 м³
Година 2013-05 Километража 466840 км Сила
Германија, Stuhr / Groß Mackenstedt
Контактирајте го продавачот
32.900 € Без ДДВ
Носивост 5175 кг Евро Euro 6 Зафатнина 44.93 м³
Година 2017-05 Километража 231933 км Сила
Германија, Bad Salzuflen
Контактирајте го продавачот
39.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 36 м³
Година 2018-09 Километража Сила
Германија, Peine
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2013 Километража Сила
Германија, Dusseldorf
Контактирајте го продавачот
51.900 € Без ДДВ
Година 2021 Километража 113000 км Сила
Германија, Friedberg
Контактирајте го продавачот
10.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2009-03 Километража 697000 км Сила
Германија, Sinn
Контактирајте го продавачот
4.900 € Без ДДВ
Година 2004 Километража Сила
Германија, Munich
Контактирајте го продавачот
6.900 € Без ДДВ
Суспензија пружина/пружина
Година 2006 Километража 830464 км Сила
Германија, Munich
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 7950 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2009 Километража 650000 км Сила
Германија, Aichach
Контактирајте го продавачот
7.900 € Без ДДВ
Носивост 9800 кг Зафатнина 26.49 м³
Година 2000-05 Километража 246000 км Сила
Германија, Schifferstadt
Контактирајте го продавачот
15.990 € Без ДДВ
Носивост 1770 кг Евро Euro 5
Година 2011-11 Километража 141 км Сила
Германија, Dettelbach
Контактирајте го продавачот
11.900 € Без ДДВ
Носивост 2130 кг Евро Euro 4 Зафатнина 36.46 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2007-08 Километража 377540 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
26.999 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2017 Километража 280000 км Сила
Германија, Mannheim - Friedrichsfeld
Контактирајте го продавачот
43.800 € Без ДДВ
Носивост 3990 кг Евро Euro 5 Зафатнина 35 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2012 Километража 127072 км Сила
Германија, Delbrück
PEITZMEYER Fahrzeug- und Gerätevertrieb
3 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
8.900 €
Година 1993-08 Километража 77000 км Сила
Германија, Kissing
Контактирајте го продавачот
39.900 € Без ДДВ
Носивост 8670 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015-08 Километража 504690 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
6.155 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2010 Километража 486000 км Сила
Германија, Prenzlau
Контактирајте го продавачот
59.890 € Без ДДВ
Евро Euro 4
Година 2007-12 Километража 89500 км Сила
Германија, Burghaun/Gruben
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 93 огласа
Прикажи
Претплати се