Филтри -

Камиони со церада IVECO од Италија

Резултати од пребарување: 33 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

33 огласа: Камиони со церада IVECO од Италија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
47.500 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2017 Километража 177000 км Сила
Италија, Quinzano D'oglio (BS)
Контактирајте го продавачот
23.500 €
Носивост 7500 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2008 Километража 306000 км Сила
Италија, Carmagnola ( To )
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
26.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2011-07-11 Километража 445674 км Сила
Италија, Gruaro (Ve)
Контактирајте го продавачот
6.500 €
Носивост 3500 кг
Година 1988 Километража Сила
Италија, Chiusa di Pesio (CN)
Контактирајте го продавачот
39.900 €
Суспензија пружина/пневматски
Година 02/2014 Километража Сила
Италија, Uboldo (VA)
Контактирајте го продавачот
38.000 € Без ДДВ
Евро Euro 3
Година 3/2005 Километража 908000 км Сила
Италија, Bussolengo (VR)
Контактирајте го продавачот
45.000 €
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2006 Километража Сила
Италија, San Cipriano Picentino (SA)
Контактирајте го продавачот
20.500 € Без ДДВ
Година 1989 Километража 51200 км Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5
Година 2014 Километража 240000 км Сила
Италија, Quinzano D'oglio (BS)
Контактирајте го продавачот
22.500 € Без ДДВ
Носивост 10000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 52593800 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 09/2010 Километража 650000 км Сила
Италија, Sant'Antonio Abate
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 08/2012 Километража 253000 км Сила
Италија, Sant'Antonio Abate
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија пружина/пружина
Година 1996-06 Километража 800000 км Сила
Италија, Sora - Frosinone - Fr
Контактирајте го продавачот
43.900 € Без ДДВ
Година 2016-12-09 Километража 291000 км Сила
Италија, Thiene
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013 Километража 850000 км Сила
Италија, Guardamiglio
камион со церада IVECO EUROCARGO камион со церада IVECO EUROCARGO
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5
Година Километража 350000 км Сила
Италија, Villa di Serio (BG)
Контактирајте го продавачот
24.278 € Со вклучен ДДВ
Носивост 2940 кг Евро Euro 4
Година 2011-09-14 Километража 420000 км Сила
Италија, Brendola
Контактирајте го продавачот
34.900 € Без ДДВ
Година 2012-10-30 Километража 354000 км Сила
Италија, Thiene
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Година 2015-04-17 Километража 231000 км Сила
Италија, Thiene
Контактирајте го продавачот
8.790 € Без ДДВ
Носивост 2610 кг Евро Euro 3
Година 11/2007 Километража 317200 км Сила
Италија, PARMA
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Носивост 7900 кг Евро Euro 3
Година 06/2006 Километража 1560000 км Сила
Италија, PARMA
Контактирајте го продавачот
24.900 €
Носивост 7150 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 11/2011 Километража 480000 км Сила
Италија, Uboldo (VA)
Контактирајте го продавачот
28.000 €
Евро Euro 3
Година 2004 Километража 1119777 км Сила
Италија, Novedrate
Контактирајте го продавачот
22.000 €
Евро Euro 3 Зафатнина 39.83 м³
Година 2004 Километража 362000 км Сила
Италија, Novedrate
Контактирајте го продавачот
8.000 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 3 Зафатнина 32.68 м³
Година 1996 Километража 300000 км Сила
Италија, Novedrate
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1990 Километража Сила
Италија, Cercola (Na)
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 33 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се