Филтри -

Камиони-ладилници HYUNDAI

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони-ладилници HYUNDAI: 3 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион-ладилник HYUNDAI H350 
37
Контактирајте го продавачот
17.277 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2017 Километража 133000 км Сила 170 кс
Полска, Wałbrzych
нови камион-ладилник HYUNDAI HD65 4WD
1
Побарајте цена
цена на барање
Евро Euro 4
Година 2020 Километража Сила
Украина, Киев
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
нови камион-ладилник HYUNDAI HD 210
1
Побарајте цена
цена на барање
Носивост 21320 кг Евро Euro 3
Година 2020 Километража Сила
Украина, Киев
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се