Филтри -

Камиони фургони VOLVO од Литванија

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони фургони VOLVO од Литванија: 9 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион фургон VOLVO FL210
30
Контактирајте го продавачот
59.900 € Без ДДВ
Носивост 3380 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 09/2019 Километража 102490 км Сила 215 кс
Литванија, Vilnius
камион фургон VOLVO FL240
15
Контактирајте го продавачот
39.990 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2013-03 Километража 269000 км Сила 239 кс
Литванија, Vilnius
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион фургон VOLVO FM 7 250, euro 2
12
Контактирајте го продавачот
6.500 €
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пневматски
Година Километража 981170 км Сила 250 кс
Литванија, Dievogala
камион фургон VOLVO FM + приколка фургон
15
Контактирајте го продавачот
12.900 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Зафатнина 91.66 м³
Година 2007-12 Километража 938000 км Сила
Литванија, Vilnius
камион фургон VOLVO SCHMITZ + приколка фургон
14
Контактирајте го продавачот
12.900 € Без ДДВ
Евро Euro 4
Година 2008-01 Километража 1138000 км Сила
Литванија, Vilnius
камион фургон VOLVO + приколка фургон
13
Контактирајте го продавачот
12.900 € Без ДДВ
Евро Euro 4
Година 2008-01 Километража 1052000 км Сила
Литванија, Vilnius
камион фургон VOLVO FL210
30
Контактирајте го продавачот
64.900 € Без ДДВ
Носивост 5410 кг Евро Euro 6
Година 01/2021 Километража 8300 км Сила 215 кс
Литванија, Vilnius
камион фургон VOLVO FM9 300
16
Контактирајте го продавачот
9.700 €
Евро Euro 4
Година 2005 Километража 645000 км Сила 300 кс
Литванија, Vilnius
камион фургон VOLVO FH 13, semi-trailer trucks за делови
8
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 01/2007 Километража Сила 439 кс
Литванија, Šveicarija
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се