Филтри -

Камиони фургони VOLVO од Белгија

Резултати од пребарување: 27 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

27 огласа: Камиони фургони VOLVO од Белгија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 7835 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2013 Километража 467511 км Сила
Белгија, Overpelt
Контактирајте го продавачот
69.900 € Без ДДВ
Носивост 5650 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2020-11-09 Километража 35686 км Сила
Белгија, Handzame
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
15.500 € Без ДДВ
Носивост 9655 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2012-03-19 Километража 747610 км Сила
Белгија, HARCHIES
Контактирајте го продавачот
19.950 € Без ДДВ
Носивост 8430 кг Евро Euro 5
Година 2013-01-08 Километража 462835 км Сила
Белгија, HARCHIES
Контактирајте го продавачот
13.850 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Зафатнина 48.06 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2003 Километража 506724 км Сила
Белгија, Wingene
Контактирајте го продавачот
9.500 € Без ДДВ
Носивост 4800 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2008 Километража 544000 км Сила
Белгија, Ooigem
Контактирајте го продавачот
4.950 € Без ДДВ
Носивост 3910 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2004 Километража 367179 км Сила
Белгија, Kessel
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 4
Година 01/2008 Километража 774000 км Сила
Белгија, Overpelt
Контактирајте го продавачот
5.500 € Без ДДВ
Година 01/1995 Километража 574000 км Сила
Белгија, MONT (Houffalize)
Контактирајте го продавачот
12.850 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Зафатнина 47.94 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2004 Километража 706252 км Сила
Белгија, Wingene
Контактирајте го продавачот
11.850 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 36.3 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2010 Километража 411249 км Сила
Белгија, Wingene
Контактирајте го продавачот
8.850 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Зафатнина 47.2 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2006 Километража 378130 км Сила
Белгија, Wingene
Контактирајте го продавачот
5.500 € Без ДДВ
Носивост 4340 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2005 Километража 673230 км Сила
Белгија, Kessel
Контактирајте го продавачот
11.850 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Зафатнина 47.72 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2006 Километража 653349 км Сила
Белгија, Wingene
Контактирајте го продавачот
9.750 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2009 Километража 840000 км Сила
Белгија, GENK
Контактирајте го продавачот
аукција 20.000 €
Носивост 8500 кг
Година Километража Сила
Белгија, Dendermonde
Контактирајте го продавачот
10.500 € Без ДДВ
Носивост 5260 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2008 Километража 664689 км Сила
Белгија, Willebroek
Контактирајте го продавачот
34.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 06/2014 Километража 331000 км Сила
Белгија, AVIN
Контактирајте го продавачот
6.300 € Без ДДВ
Носивост 5410 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2005-07-05 Километража 808099 км Сила
Белгија, Bree
Контактирајте го продавачот
16.500 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2009-03-03 Километража 940000 км Сила
Белгија, Ardooie
Контактирајте го продавачот
24.450 € Без ДДВ
Носивост 10710 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016-03-01 Километража 920000 км Сила
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/1995 Километража 502000 км Сила
Белгија, Bree
Контактирајте го продавачот
12.850 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 39.28 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2013 Километража 463000 км Сила
Белгија, Wingene
Контактирајте го продавачот
12.250 € Без ДДВ
Носивост 8835 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 2009-09-29 Километража 889809 км Сила
Белгија, Bree
Контактирајте го продавачот
7.700 € Без ДДВ
Носивост 10960 кг Евро Euro 2 Суспензија пневматски/пневматски
Година 1997-03-14 Километража 922206 км Сила
Белгија, Bree
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 27 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се