Филтри -

Камиони фургони RENAULT од Полска

Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони фургони RENAULT од Полска: 20 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион фургон RENAULT MIDLUM 220 DXI
16
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
16.630 € PLN 76.000 PLN
Носивост 5920 кг Евро Euro 5 Зафатнина 54.2 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2014-01 Километража 361000 км Сила 220 кс
Полска, ŁAZY
камион фургон RENAULT MIDLUM 220 DXI
19
Контактирајте го продавачот
14.230 € PLN 65.000 PLN
Носивост 7425 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 07/2013 Километража 302000 км Сила 220 кс
Полска, ŁAZY
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион фургон RENAULT Midlum D12 , E6 , SLEEP CAB , 18 EPAL Box , Tail lift , side doo
20
Контактирајте го продавачот
35.020 € PLN 160.000 PLN
Носивост 4520 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2017 Километража 280000 км Сила 256 кс
Полска, Kraków
камион фургон RENAULT D12 , E6 , 4x2 , Box 18 EPAL side door  , tail lift Dhollandia
28
Контактирајте го продавачот
28.010 € PLN 128.000 PLN
Евро Euro 6 Зафатнина 35.92 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2015 Километража 190000 км Сила 211 кс
Полска, Kraków
камион фургон RENAULT MIDLUM 270 dxi
15
Контактирајте го продавачот
10.920 € PLN 49.900 PLN
Година 2010 Километража 549000 км Сила
Полска, Grzędy
камион фургон RENAULT Master Skrzynia Plandeka 4.40 M *Super Stan * Klima !
12
Контактирајте го продавачот
13.680 € PLN 62.500 PLN
Носивост 1100 кг
Година 2016 Километража 390000 км Сила 150 кс
Полска, Nowy Sącz
камион фургон RENAULT PREMIUM 380 DOUBLE FLOOR
40
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
12.910 € PLN 59.000 PLN
Носивост 6065 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 07/2012 Километража 499000 км Сила 380 кс
Полска, Brudzowice
камион фургон RENAULT Mascott 120 DCI Kontener 4.40 M + Winda Stan * BDB *
12
Контактирајте го продавачот
6.456 € PLN 29.500 PLN
Носивост 900 кг
Година 2008 Километража 340000 км Сила 120 кс
Полска, Nowy Sącz
камион фургон RENAULT PREMIUM 370DXI -VOLVO KONTENER
20
Контактирајте го продавачот
15.760 € PLN 72.000 PLN
Зафатнина 53.89 м³
Година 2008 Километража 347000 км Сила
Полска, Piotrków Trybunalski
камион фургон RENAULT D16 KONTENER WINDA 22 PALETY AUTOMAT, TEMPOMAT [ 1397 ]
43
Контактирајте го продавачот
21.879 € Без ДДВ
Носивост 8665 кг
Година 2015 Километража 462100 км Сила 215 кс
Полска, Wałbrzych
камион фургон RENAULT MIDLUM 270 DXI
10
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
15.980 € PLN 73.000 PLN
Носивост 8990 кг Евро Euro 5 Зафатнина 55.9 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2011-06 Километража 712000 км Сила 270 кс
Полска, ŁAZY
камион фургон RENAULT PREMIUM 280 DXI
22
Контактирајте го продавачот
7.441 € PLN 34.000 PLN
Носивост 7080 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2007-04 Километража 500000 км Сила 280 кс
Полска, ŁAZY
камион фургон RENAULT RENAULT MASTER 23 dCi KONTENER WINDA KLIMA [ 6360 ]
37
Контактирајте го продавачот
10.928 € Без ДДВ
Година 2012 Километража 156820 км Сила 125 кс
Полска, Wałbrzych
камион фургон RENAULT MIDLUM 180 DCI
20
Контактирајте го продавачот
7.004 € PLN 32.000 PLN
Носивост 6460 кг Евро Euro 3 Зафатнина 45.81 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 01/2007 Километража 349000 км Сила 180 кс
Полска, ŁAZY
камион фургон RENAULT Midlum
19
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
11.111 € Без ДДВ
Носивост 2945 кг Евро Euro 5 Зафатнина 34.29 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013 Километража 249800 км Сила 188 кс
Полска, ŁAZISKA GÓRNE
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи
Претплати се