Филтри -

Камиони фургони MERCEDES-BENZ од Норвешка

Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони фургони MERCEDES-BENZ од Норвешка: 11 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион фургон MERCEDES-BENZ Atego 818
59
Контактирајте го продавачот
7.981 €
Година 2005 Километража Сила 177 кс
Норвешка, Tiller
камион фургон MERCEDES-BENZ Atego box truck with low KM
30
Контактирајте го продавачот
6.567 €
Евро Euro 3
Година 2003 Километража 166000 км Сила 231 кс
Норвешка, Tiller
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
камион фургон MERCEDES-BENZ 818
17
Контактирајте го продавачот
5.960 €
Носивост 2370 кг
Година 2005-09-01 Километража 373620 км Сила 177 кс
Норвешка, Tiller
камион фургон MERCEDES-BENZ Atego 818
58
Контактирајте го продавачот
9.597 €
Носивост 2015 кг Евро Euro 4 Зафатнина 34.09 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2008-11-26 Километража Сила 177 кс
Норвешка, Tiller
камион фургон MERCEDES-BENZ ATEGO 818
9
Контактирајте го продавачот
23.900 €
Носивост 1615 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2014 Километража 180000 км Сила 130 kW
Норвешка
камион фургон MERCEDES-BENZ Atego 822
28
Контактирајте го продавачот
9.083 €
Зафатнина 34.5 м³
Година 2007 Километража 301000 км Сила 218 кс
Норвешка, Heimdal
камион фургон MERCEDES-BENZ Atego 1223
8
Контактирајте го продавачот
8.000 €
Година 2006 Километража Сила
Норвешка, Kongsvinger
камион фургон MERCEDES-BENZ Antos
44
Контактирајте го продавачот
87.403 €
Носивост 7960 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019 Километража 98760 км Сила 320 кс
Норвешка, Heimdal
камион фургон MERCEDES-BENZ 2551L 6x2 Box truck
4
Контактирајте го продавачот
21.720 €
Евро Euro 4
Година 2008 Километража 380000 км Сила 510 кс
Норвешка, Tiller
камион фургон MERCEDES-BENZ 818 L
28
Контактирајте го продавачот
14.187 €
Евро Euro 5 Зафатнина 23.44 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2011 Километража 245000 км Сила 177 кс
Норвешка, Heimdal
камион фургон MERCEDES-BENZ Atego 818L
10
Контактирајте го продавачот
11.113 €
Година 2008 Километража 391050 км Сила
Норвешка, Tiller
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Претплати се