Филтри -

Камиони фургони MAN од Полска

Резултати од пребарување: 42 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

42 огласа: Камиони фургони MAN од Полска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
59.700 € Без ДДВ
Носивост 13720 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2020 Километража 540000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
12 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
3.463 € PLN 15.000 PLN
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2003 Километража 1100000 км Сила
Полска, 05-250
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2080 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година Километража 183969 км Сила
Полска, Dabrowa k/Opola
Контактирајте го продавачот
6.234 € PLN 27.000 PLN
Година 2001 Километража 550000 км Сила
Полска, Podegrodzie
Контактирајте го продавачот
13.830 € PLN 59.900 PLN
Носивост 5500 кг
Година 2012 Километража 606000 км Сила
Полска, Czapury
Контактирајте го продавачот
18.450 € PLN 79.900 PLN
Носивост 4000 кг Зафатнина 39.74 м³
Година 2012 Километража 375000 км Сила
Полска, Czapury
Контактирајте го продавачот
21.470 € PLN 93.000 PLN
Носивост 4805 кг Евро Euro 5
Година 2013 Километража 597000 км Сила
Полска, GÓRA KALWARIA
Контактирајте го продавачот
40.400 € PLN 175.000 PLN
Евро Euro 6
Година 2016 Километража 275000 км Сила
Полска, Piotrków Trybunalski
Контактирајте го продавачот
17.500 €
Евро Euro 5
Година 2010 Километража 790000 км Сила
Полска, Kotowa Wola
Контактирајте го продавачот
6.903 € PLN 29.900 PLN
Носивост 1790 кг Евро Euro 4
Година 2008 Километража 425233 км Сила
Полска, Jedlinsk
Контактирајте го продавачот
13.620 € PLN 59.000 PLN
Носивост 5135 кг Евро Euro 5
Година 2011 Километража 510000 км Сила
Полска, Czeladź
камион фургон MAN TGM 18.290 Euro 5 kontener 21 palet winda poduszki, Sprowadzony камион фургон MAN TGM 18.290 Euro 5 kontener 21 palet winda poduszki, Sprowadzony камион фургон MAN TGM 18.290 Euro 5 kontener 21 palet winda poduszki, Sprowadzony
3
Контактирајте го продавачот
18.930 € PLN 82.000 PLN
Носивост 10370 кг Евро Euro 5
Година 2010 Километража 480000 км Сила
Полска, GÓRA KALWARIA
Контактирајте го продавачот
18.240 € PLN 79.000 PLN
Носивост 10330 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2012-05 Километража 621157 км Сила
Полска, ŁAZY
Контактирајте го продавачот
32.900 €
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 02/2014 Километража 290000 км Сила
Полска, Tarnobrzeg
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Носивост 6000 кг Зафатнина 30.75 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2015-04-24 Километража 392000 км Сила
Полска, Nowy Sącz
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Евро Euro 4
Година 2005 Километража 1037000 км Сила
Полска, Pilzno
Контактирајте го продавачот
13.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2011 Километража 637968 км Сила
Полска, Sierakowice
Контактирајте го продавачот
3.200 €
Носивост 2760 кг Евро Euro 2 Зафатнина 37.51 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 1999 Километража 237409 км Сила
Полска, Sicienko
Контактирајте го продавачот
11.430 € PLN 49.500 PLN
Носивост 2460 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 08/2006 Километража 84805 км Сила
Полска, Bralin k/Kępna
Контактирајте го продавачот
53.690 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 41 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2016 Километража 129673 км Сила
Полска, Radlin
Контактирајте го продавачот
13.620 € PLN 59.000 PLN
Носивост 2040 кг Евро Euro 5
Година 2011 Километража 436468 км Сила
Полска, Rzezawa
Контактирајте го продавачот
49.700 €
Носивост 5485 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2019-11 Километража 92000 км Сила
Полска, Stara Łubianka
Контактирајте го продавачот
30.900 € Без ДДВ
Носивост 6922 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015-03 Километража 499000 км Сила
Полска, Stara Łubianka
Контактирајте го продавачот
45.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 08/2016 Километража 715000 км Сила
Полска, Izabelin
Контактирајте го продавачот
39.020 € PLN 169.000 PLN
Носивост 6700 кг Евро Euro 6
Година 2016 Километража 730000 км Сила
Полска, ŁYSOMICE
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 42 огласа
Прикажи
Претплати се