Филтри -

Камиони фургони KRONE

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони фургони KRONE: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион фургон KRONE KONTENER BDF 7.45x2.65m STALOWY ZAMYKANY ROLETĄ IDEALNY NA GARAŻ
9
Контактирајте го продавачот
3.160 € PLN 14.500 PLN
Година 2008 Километража 1000 км Сила
Полска, Jedlanka
камион фургон KRONE 3x KONTENER/ZABUDOWA 7.80M 2010 rok BDF STALOWY ZAMYKANY ROLETĄ
21
Контактирајте го продавачот
4.032 € PLN 18.500 PLN
Година 2010 Километража 1000 км Сила
Полска, Jedlanka
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион фургон KRONE SD Carrier Maxima 1300
20
Контактирајте го продавачот
14.257,43 € Без ДДВ
Година 2009 Километража 4525 м/ч Сила
Чехија, Strančice
камион фургон KRONE 3x KONTENER/ZABUDOWA 7.80M 2010 rok BDF STALOWY ZAMYKANY ROLETĄ
8
Контактирајте го продавачот
3.378 € PLN 15.500 PLN
Година 2010 Километража 1000 км Сила
Полска, Jedlanka
камион фургон KRONE KONTENER BDF 7.45x2.60m STALOWY ZAMYKANY ROLETĄ IDEALNY NA GARAŻ
6
Контактирајте го продавачот
1.961 € PLN 9.000 PLN
Година 2007 Километража 1000 км Сила
Полска, Jedlanka
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се