Филтри -

Камиони фургони IVECO од Унгарија

Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Камиони фургони IVECO од Унгарија: 20 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
17.000 € Без ДДВ
Носивост 5460 кг Евро Euro 5 Зафатнина 47 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2009 Километража 1011570 км Сила
Унгарија, Budapest
Laslo Truck
8 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
46.400 € Без ДДВ
Година 2018 Километража 163000 км Сила
Унгарија, Budapest
Laslo Truck
8 години на Autoline
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
31.100 € Без ДДВ
Година 2016 Километража 895000 км Сила
Унгарија, Budapest
Laslo Truck
8 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
44.500 € Без ДДВ
Година 2016 Километража 105577 км Сила
Унгарија, Budapest
Laslo Truck
8 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
26.300 € Без ДДВ
Носивост 3550 кг Зафатнина 17 м³
Година 2016 Километража 218869 км Сила
Унгарија, Budapest
Laslo Truck
8 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
49.000 € Без ДДВ
Носивост 3430 кг Зафатнина 48 м³
Година 2019 Километража 509482 км Сила
Унгарија, Budapest
Laslo Truck
8 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
26.900 € Без ДДВ
Зафатнина 22.65 м³
Година 2012 Километража 114306 км Сила
Унгарија, Budapest
Laslo Truck
8 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
40.000 € Без ДДВ
Година 2009 Километража 80444 км Сила
Унгарија, Budapest
Laslo Truck
8 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
12.950 € Без ДДВ
Година 2009 Километража 250313 км Сила
Унгарија, Budapest
Laslo Truck
8 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
12.400 € Без ДДВ
Година 2009 Километража 70024 км Сила
Унгарија, Budapest
Laslo Truck
8 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
6.500 € Без ДДВ
Година 2005 Километража 156000 км Сила
Унгарија, Budapest
Laslo Truck
8 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
26.300 € Без ДДВ
Носивост 5132 кг
Година 2013 Километража 257991 км Сила
Унгарија, Budapest
Laslo Truck
8 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
10.300 € Без ДДВ
Носивост 6140 кг
Година 2008-03 Километража 491318 км Сила
Унгарија, Budapest
Laslo Truck
8 години на Autoline
камион фургон IVECO EuroCargo 120E28
1
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Носивост 5980 кг Евро Euro 5 Зафатнина 47 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 05/2009 Километража 1000000 км Сила
Унгарија, Biatorbágy
Контактирајте го продавачот
17.300 € Без ДДВ
Година 2014 Километража 224570 км Сила
Унгарија, Budapest
Laslo Truck
8 години на Autoline
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се