Филтри -

Камиони фургони DAF од Германија

Резултати од пребарување: 22 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

22 огласа: Камиони фургони DAF од Германија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
66.628,10 € Со вклучен ДДВ
Носивост 12750 кг Евро Euro 6 Зафатнина 45.23 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2018 Километража 215000 км Сила
Германија, Munster
Контактирајте го продавачот
10.698,10 € Со вклучен ДДВ
Носивост 2390 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2009-04 Километража 229000 км Сила
Германија, Munster
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
66.628,10 € Со вклучен ДДВ
Носивост 12750 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2018 Километража 215000 км Сила
Германија, Munster
Контактирајте го продавачот
69.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година Километража Сила
Германија, Zimmern o.R.
Контактирајте го продавачот
69.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година Километража Сила
Германија, Zimmern o.R.
Контактирајте го продавачот
19.099 €
Евро Euro 5
Година 2013 Километража 554386 км Сила
Германија, Lübbecke
Контактирајте го продавачот
12.500 €
Евро Euro 5
Година 2013 Километража 552999 км Сила
Германија, Lübbecke
Контактирајте го продавачот
76.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2023 Километража 500 км Сила
Германија, Weiden
Контактирајте го продавачот
10.591 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 5
Година 2013 Километража 608939 км Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
25.500 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2019-12-17 Километража 247737 км Сила
Германија, Frechen
Контактирајте го продавачот
28.500 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2019-12-17 Километража 156076 км Сила
Германија, Frechen
Контактирајте го продавачот
27.500 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2019-12-17 Километража 180150 км Сила
Германија, Frechen
Контактирајте го продавачот
26.500 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2019-12-17 Километража 212380 км Сила
Германија, Frechen
Контактирајте го продавачот
35.581 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 6
Година 2017-08 Километража 333148 км Сила
Германија, Regensburg
Контактирајте го продавачот
16.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 40.49 м³
Година 2014 Километража 381395 км Сила
Германија, Bottrop
Контактирајте го продавачот
6.900 € Без ДДВ
Година 2006 Километража 180000 км Сила
Германија, Munich
Контактирајте го продавачот
22.250 € Без ДДВ
Носивост 15100 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013-09-13 Километража 907307 км Сила
Германија, Salzgitter
Контактирајте го продавачот
30.821 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 6
Година 2017-08 Километража 456767 км Сила
Германија, Regensburg
Контактирајте го продавачот
91.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 43.45 м³
Година 2023 Километража 500 км Сила
Германија, Weiden
Контактирајте го продавачот
35.800 € Без ДДВ
Носивост 10545 кг Евро Euro 6 Зафатнина 48 м³
Година 2017-01 Километража 348522 км Сила
Германија, Hilden
Контактирајте го продавачот
10.990 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Зафатнина 48.5 м³
Година 2007-02 Километража 231500 км Сила
Германија, Weiden
Контактирајте го продавачот
15.000 €
Носивост 2870 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2004-03 Километража 363000 км Сила
Германија, Eltmann
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 22 огласа
Прикажи