Филтри -

Камион за превоз на животни Volvo од Холандија

Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

12 огласа: Камион за превоз на животни Volvo од Холандија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 18045 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2014 Километража 833634 км Сила
Холандија, Vriezenveen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 10844 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2015 Километража 710000 км Сила
Холандија, Hoogblokland
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
19.750 €
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2004 Километража 1344507 км Сила
Холандија, Vriezenveen
Контактирајте го продавачот
74.950 €
Носивост 17931 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Километража 695850 км Сила
Холандија, Bennekom
Контактирајте го продавачот
17.950 €
Носивост 9100 кг Евро Euro 5
Година 2010-07-01 Километража 787592 км Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Trucks
20 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
15.750 € Без ДДВ
Носивост 13500 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 08/2003 Километража 103000 км Сила
Холандија, Poppenwier
Контактирајте го продавачот
12.950 €
Носивост 10850 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2004 Километража 1172039 км Сила
Холандија, Etten-Leur
Trucks Roosendaal B.V.
9 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
19.500 €
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2008 Километража 1110642 км Сила
Холандија, Vriezenveen
Контактирајте го продавачот
17.950 €
Носивост 10530 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 1999 Километража 981847 км Сила
Холандија, Etten-Leur
Trucks Roosendaal B.V.
9 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 14380 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016 Километража 839393 км Сила
Холандија, Vriezenveen
Контактирајте го продавачот
28.850 €
Носивост 13280 кг Евро Euro 5
Година 2009 Километража 999999 км Сила
Холандија, Bennekom
Контактирајте го продавачот
49.950 €
Носивост 14255 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2011 Километража 859000 км Сила
Холандија, Vriezenveen
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се