Филтри -

Автобуси Higer

Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

17 огласа: Автобуси Higer

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Сила Евро
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Туристички автобус
Година Сила Евро
Кина, Jinan Shi
градски автобус Higer 51 SEATS CITY BUS градски автобус Higer 51 SEATS CITY BUS
2
Контактирајте го продавачот
17.000 US$ EUR ≈ 15.760 €
Градски автобус
Евро Euro 3
Година 2014 Километража 80000 км Сила
Кина, Minhang District, Shanghai
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
89.000 € Без ДДВ
Панорамски автобус
Суспензија пневматски/пневматски Седишта 62
Година 2018 Сила Евро Euro 6
Исланд, Reykjavík
Контактирајте го продавачот
26.000 US$ EUR ≈ 24.110 €
Туристички автобус
Седишта 59
Година 2018 Сила Евро
Кина
Контактирајте го продавачот
20.000 US$ EUR ≈ 18.550 €
Туристички автобус
Година 12/2016 Сила Евро
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Туристички автобус
Година 2016 Сила Евро
Кина
Контактирајте го продавачот
23.000 US$ EUR ≈ 21.330 €
Туристички автобус
Суспензија пружина/пружина
Година 2015 Сила Евро
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
18.500 US$ EUR ≈ 17.160 €
Двокатен автобус
Година 2020 Сила Евро
Кина
градски автобус Higer 53 seats Bus градски автобус Higer 53 seats Bus градски автобус Higer 53 seats Bus
3
Контактирајте го продавачот
25.000 US$ EUR ≈ 23.180 €
Градски автобус
Година 2013 Сила Евро Euro 4
Кина
Контактирајте го продавачот
25.000 US$ EUR ≈ 23.180 €
Туристички автобус
Седишта 60
Година 2012 Сила Евро
Кина
туристички автобус Higer 50 seats туристички автобус Higer 50 seats туристички автобус Higer 50 seats
3
Контактирајте го продавачот
25.000 US$ EUR ≈ 23.180 €
Туристички автобус
Година 07/2022 Сила Евро
Кина
Контактирајте го продавачот
26.000 US$ EUR ≈ 24.110 €
Туристички автобус
Седишта 60 Број на врати 1
Година 2016 Сила Евро
Кина
Контактирајте го продавачот
20.000 US$ EUR ≈ 18.550 €
Туристички автобус
Седишта 49 Број на врати 1
Година 2016 Сила Евро
Кина
Контактирајте го продавачот
25.000 US$ EUR ≈ 23.180 €
Туристички автобус
Седишта 50 Број на врати 2
Година 06/2022 Сила Евро Euro 5
Кина, Hefei
Контактирајте го продавачот
17.000 US$ EUR ≈ 15.760 €
Приградски автобус
Седишта 55
Година 2015 Сила Евро
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
21.000 US$ EUR ≈ 19.470 €
Градски автобус
Седишта 55
Година 2015 Сила Евро
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Туристички автобус
Година 2022 Сила Евро
Кина
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи