Нови камион фургон KAMAZ

PDF
PDF
59.200 €
Бруто цена, ДДВ – 15%
728.000.000 UZS
51.478,26 €
Нето цена
Контактирајте го продавачот
Марка KAMAZ
Тип камион фургон
Локација Узбекистан
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Autoline ID VP29406
Оски
Оски 3
Состојба
Состојба нов
Дополнителни информации
Боја бел

Дополнителни информации — Нови камион фургон KAMAZ

Руски
Тип кузова: Бортовой грузовик
Марка: КАМАЗ
OOO "AVTO GROUP TRADING AND SERVICES"
Сизларга Хар хил турдаги Камаз автомашиналарини кредит ёки лизинга олишни таклиф килади
Бошланғич тулов 25%
Йиллик фоиз (Годовой) 16% кредит
Устновка ЖПС навигатор подарок
Шартнома ва машиналарни Ўзбекистон бўйлаб йетказиб бериш бепул
Тулов Сиз истаган турда. (Перечислние
кредит
лизинг)
Керакли хужжатлар
Устав
Гувохнома
Оборот 6 ойлик
Соликдан Форма 1 ва Форма 2
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

нови камион фургон KAMAZ Нови KAMAZ 85.060 € Камион фургон Узбекистан
камион фургон KAMAZ 4310 KAMAZ 4310 12.500 € Камион фургон 1989 66000 км Литванија, Dievogala
камион кипер MERCEDES-BENZ AROCS 2532 MERCEDES-BENZ AROCS 2532 62.260 € Камион кипер 2016-04 352875 км Обединето Кралство, Cliffe Hill Depot Beveridge Lan
камион фургон VOLVO FE 320 VOLVO FE 320 56.900 € Камион фургон 2016-10 206440 км Германија, Bovenden