Филтри -

Комунални машини Mercedes-Benz

Резултати од пребарување: 580 огласа
Прикажи

580 огласа: Комунални машини Mercedes-Benz

Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
аукција 17.200 € Без ДДВ
Камион за ѓубре
2008
847600 км
Сила 320 кс (235 kW) Евро Euro 4 Гориво дизел Носивост 9100 кг Оскина конфигурација 6x2 Марка на каросерија Farid
Литванија, Druskininkai
Контактирајте го продавачот
8.950 € Без ДДВ
Камион за ѓубре
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
цена на барање
Возило за одвод на фекалии
2023
10500 км
Сила 460 кс (338 kW) Евро Euro 6 Оскина конфигурација 6x2
Германија, Coesfeld
Контактирајте го продавачот
15.000 € Без ДДВ
Камион за ѓубре
2012
186607 км
Сила 290 кс (213 kW) Евро Euro 5 Гориво дизел Зафатнина 22 м³ Суспензија пневматски/пневматски Марка на каросерија Faun Начин на истовар задна
Полска, Widuchowa
Контактирајте го продавачот
универзален комунален камион Mercedes-Benz U14
1
аукција 15.000 € Со вклучен ДДВ
Универзален комунален камион
2000
114000 км
10000 м/ч
Сила 16 кс (11.76 kW) Гориво гас Суспензија пружина/пружина
Франција
Контактирајте го продавачот
аукција 30.000 € Со вклучен ДДВ
Универзален комунален камион
2001
108650 км
Сила 300 кс (221 kW) Евро Euro 5 Гориво гас Суспензија пружина/пружина
Франција
Контактирајте го продавачот
4.600 €
Камион за ѓубре
2004
394515 км
Сила 177 кс (130 kW) Гориво дизел Носивост 7080 кг Оскина конфигурација 4x2
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
5.200 €
Камион за ѓубре
2004
399444 км
Сила 231 кс (170 kW) Гориво дизел Носивост 7464 кг Оскина конфигурација 4x2
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
6.850 € Без ДДВ
Камион за ѓубре
2007
648957 км
Сила 238 кс (175 kW) Гориво дизел Оскина конфигурација 4x2
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
камион за ѓубре Mercedes-Benz ECONIC 2630
1
аукција аукција
Камион за ѓубре
2015
105941 км
Гориво дизел
Обединето Кралство, Doncaster
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за ѓубре
2024
Турција, Selçuklu / Konya
Контактирајте го продавачот
камион за ѓубре Mercedes-Benz ECONIC - 7698cc
1
аукција аукција
Камион за ѓубре
2015
103876 км
Гориво дизел
Обединето Кралство, Doncaster
Контактирајте го продавачот
5.900 € Без ДДВ
Камион за ѓубре
2006
215000 км
Сила 279 кс (205 kW) Гориво гас Носивост 5025 кг Зафатнина 14.5 м³ Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пневматски/пневматски
Естонија, Sauga vald
Контактирајте го продавачот
9.350 € Без ДДВ
Камион за ѓубре
1999
270000 км
Сила 80 кс (58.8 kW) Гориво дизел Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пружина/пружина
Италија, Costigliole Saluzzo (CN)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за ѓубре
2000
158000 км
Сила 280 кс (206 kW) Евро Euro 2 Гориво дизел Носивост 12250 кг Оскина конфигурација 6x2 Суспензија пневматски/пневматски
Италија, Costigliole Saluzzo (CN)
Контактирајте го продавачот
19.999 € Без ДДВ
Возило за одвод на фекалии
2009
Зафатнина 2 м³ Суспензија пружина/пружина
Латвија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбинирано возило за чистење канализација
2007
237840 км
Сила 479 кс (352 kW) Гориво дизел Зафатнина 14.5 м³ Оскина конфигурација 6x2 Суспензија пружина/пневматски
Германија, Bad Krozingen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбинирано возило за чистење канализација
2005
101296 км
Сила 435 кс (320 kW) Евро Euro 3 Гориво дизел Носивост 10450 кг Зафатнина 17 м³ Оскина конфигурација 8x2 Суспензија пневматски/пневматски
Германија, Bad Krozingen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Универзален комунален камион
2002
121600 км
9015 м/ч
Сила 230 кс (169 kW) Евро Euro 3 Гориво дизел Оскина конфигурација 4x4
Швајцарија, Regensdorf
Контактирајте го продавачот
10.500 € Без ДДВ
Камион за ѓубре
2009
534025 км
Евро Euro 5 Гориво дизел Носивост 11385 кг Оскина конфигурација 6x2 Суспензија пружина/пневматски
Белгија, Herentals
Контактирајте го продавачот
17.900 € Без ДДВ
Камион за ѓубре
2010
164023 км
Сила 286 кс (210 kW) Евро Euro 5 Гориво дизел Носивост 11000 кг Оскина конфигурација 6x2 Суспензија пневматски/пневматски
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Камион за ѓубре
2005
227900 км
Сила 279 кс (205 kW) Евро Euro 3 Гориво дизел Носивост 10800 кг Оскина конфигурација 6x2 Суспензија пневматски/пневматски Марка на каросерија Schörling
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за ѓубре
2015
196000 км
Сила 300 кс (221 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Носивост 9580 кг Зафатнина 21 м³ Оскина конфигурација 6x2 Марка на каросерија Norba Начин на истовар задна
Данска, Aabenraa
Контактирајте го продавачот
35.800 € Без ДДВ
Камион за ѓубре
2011
199960 км
Сила 354 кс (260 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Носивост 10900 кг Зафатнина 22 м³ Оскина конфигурација 6x2 Суспензија пневматски/пневматски Марка на каросерија Zoeller
Германија, Delbrück
PEITZMEYER Fahrzeug- und Gerätevertrieb
3 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Универзален комунален камион
2021
15000 км
Холандија, Vrouwenparochie
Контактирајте го продавачот
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 580 огласа
Прикажи