Филтри -

Камиони за транспорт на возила VOLVO од Чешка Република

Резултати од пребарување: 19 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони за транспорт на возила VOLVO од Чешка Република: 19 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за транспорт на возила VOLVO FM 460 + Eurolohr 2.53 WXS
15
144.889 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски Марка на каросерија Lohr Модел 2.53 WXS
Година 2018 Километража 298632 км Сила 469 кс
Чехија, Highway D11, EXIT25
камион за транспорт на возила VOLVO FM 500 E6 Kassbohrer Metago/Metagp
15
56.889 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски Марка на каросерија Kassbohrer Модел Metago
Година 2015 Километража 552663 км Сила 510 кс
Чехија, Highway D11, EXIT25
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион за транспорт на возила VOLVO FM Kässbohrer Supertrans für Teile
12
4.989 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2010 Километража 989600 км Сила 441 кс
Чехија, Highway D11, EXIT25
камион за транспорт на возила VOLVO FM13 460
13
129.489 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2019 Километража 48952 км Сила 460 кс
Чехија, Highway D11, EXIT25
камион за транспорт на возила VOLVO FM13 440 Supertrans/Supertrans
12
21.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2008 Километража 1820000 км Сила 441 кс
Чехија, Highway D11, EXIT25
камион за транспорт на возила VOLVO FM 500 + приколка за транспорт на возила
12
102.889 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2018 Километража 279665 км Сила 510 кс
Чехија, Highway D11, EXIT25
камион за транспорт на возила VOLVO FM13 440
12
26.889 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2008 Километража 1629000 км Сила 441 кс
Чехија, Highway D11, EXIT25
камион за транспорт на возила VOLVO FM 500
6
65.889 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Марка на каросерија Kassbohrer Модел Supertrans
Година 2015 Километража 622000 км Сила 510 кс
Чехија, Highway D11, EXIT25
камион за транспорт на возила VOLVO FM13/420
8
69.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2016-01 Километража 380000 км Сила 428 кс
Чехија, Velké Meziříčí
камион за транспорт на возила VOLVO FM13 400+VYKUS DVK
15
12.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2007-04 Километража 1035942 км Сила 400 кс
Чехија, Lhota pod Libčany
камион за транспорт на возила VOLVO FM13 460 6x2 + приколка за транспорт на возила
15
128.889 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2019 Километража 144520 км Сила 460 кс
Чехија, Highway D11, EXIT25
нови камион за транспорт на возила VOLVO FM13 460 + приколка за транспорт на возила
12
151.889 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2019 Километража 159419 км Сила 469 кс
Чехија, Highway D11, EXIT25
камион за транспорт на возила VOLVO FM13 460
12
49.989 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2014 Километража 617820 км Сила 469 кс
Чехија, Highway D11, EXIT25
камион за транспорт на возила VOLVO FM 460 6x2 + приколка за транспорт на возила
15
143.889 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2020 Километража 1160 км Сила 469 кс
Чехија, Highway D11, EXIT25
камион за транспорт на возила VOLVO FM 460
15
199.989 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2020 Километража 467 км Сила 469 кс
Чехија, Highway D11, EXIT25
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 19 огласа
Прикажи
Претплати се