Филтри -

Камиони за транспорт на возила SISU

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Камиони за транспорт на возила SISU: 3 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
29.000 € Без ДДВ
Година 2000 Километража 1058000 км Сила 475 кс
Финска, Jyväskylä
Контактирајте го продавачот
18.900 € Без ДДВ
Година 1996 Километража 789999 км Сила 424 кс
Финска, Lappeenranta
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
40.242 € Без ДДВ
Година 2006 Километража 1101657 км Сила 441 кс
Финска, Jyväskylä
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се