Филтри -

Камиони за транспорт на возила Mercedes-Benz од Германија

Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

14 огласа: Камиони за транспорт на возила Mercedes-Benz од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2017-02-01 Километража Сила
Германија, Rheine
камион за транспорт на возила Mercedes-Benz Actros 1843 Euro 6 Kässbohrer Variotrans Pro + приколка за транспорт на возила
1
Контактирајте го продавачот
79.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2016 Километража 1280000 км Сила
Германија, Rheine
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
24.900 €
Носивост 3370 кг Евро Euro 5
Година 2009 Километража 326416 км Сила
Германија, Sottrum
Контактирајте го продавачот
3.950 €
Година 1990-04 Километража 320000 км Сила
Германија, Sottrum
Контактирајте го продавачот
36.890 € Без ДДВ
Година 2012 Километража 240000 км Сила
Германија, Apfeltrach
Контактирајте го продавачот
249.000 € Без ДДВ
Година 1966 Километража 28324 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
4.900 € Без ДДВ
Евро Euro 2
Година 2000 Километража 1090000 км Сила
Германија, Friedberg
Контактирајте го продавачот
24.900 € Без ДДВ
Носивост 2570 кг Евро Euro 5
Година 2009 Километража 326416 км Сила
Германија, Sottrum
Контактирајте го продавачот
59.900 € Без ДДВ
Носивост 2300 кг Евро Euro 6
Година Километража Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
13.900 € Без ДДВ
Носивост 2770 кг Евро Euro 2 Суспензија пневматски/пневматски Број на автомобили 2
Година 1999-12 Километража 240035 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
24.871 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 4
Година 2007 Километража 468791 км Сила
Германија, Überherrn
Контактирајте го продавачот
249.000 € Без ДДВ
Година 1966-05 Километража 28324 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
39.900 € Без ДДВ
Носивост 4425 кг Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2006-04 Километража 511805 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
25.900 € Без ДДВ
Носивост 4425 кг Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2006-04 Километража 511805 км Сила
Германија, Bovenden
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Претплати се