Филтри -

Камиони за транспорт на возила MAN од Полска

Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

17 огласа: Камиони за транспорт на возила MAN од Полска

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
34.540 €
Година 2013 Километража 400000 км Сила
Полска, Tarczyn
Контактирајте го продавачот
66.800 € Без ДДВ
Носивост 18260 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2013 Километража 280000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
60.000 € Без ДДВ
Носивост 15105 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2014 Километража 520000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
70.000 € Без ДДВ
Носивост 15700 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2014 Километража 350000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
78.500 € Без ДДВ
Носивост 15500 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2017 Километража 350000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
88.500 € Без ДДВ
Носивост 15980 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2017 Километража 294000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
45.000 € Без ДДВ
Носивост 14340 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Километража 680000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
44.000 € Без ДДВ
Носивост 14340 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Километража 740000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
45.000 € Без ДДВ
Носивост 26360 кг Број на автомобили 2
Година 2013 Километража 900000 км Сила
Полска, Rybnik
Контактирајте го продавачот
4.149 € PLN 18.000 PLN
Година 1996 Километража 476619 км Сила
Полска, Sulechow
Контактирајте го продавачот
250.000 € Без ДДВ
Носивост 8440 кг Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2007 Километража 743312 км Сила
Полска, Siedlce
Контактирајте го продавачот
159.000 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2002 Километража 645000 км Сила
Полска, Łosice
Контактирајте го продавачот
29.960 € PLN 130.000 PLN
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски Број на автомобили 2
Година 2012 Километража 890000 км Сила
Полска, Kielce
Контактирајте го продавачот
32.000 € Без ДДВ
Носивост 190000 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски Број на автомобили 5
Година 2007 Километража 1444000 км Сила
Полска, Katowice
Контактирајте го продавачот
45.640 € PLN 198.000 PLN
Година 2017 Километража Сила
Полска, Miechów
Контактирајте го продавачот
49.000 € Без ДДВ
Носивост 29300 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски Број на автомобили 5
Година 2007 Километража 891830 км Сила
Полска, Sikory-Pawłowięta
Контактирајте го продавачот
56.930 € PLN 247.000 PLN
Носивост 15970 кг Евро Euro 5
Година 2010 Километража 249000 км Сила
Полска, Piotrków Trybunalski
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи