Филтри -

Камиони за транспорт на возила IVECO од Унгарија

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони за транспорт на возила IVECO од Унгарија: 6 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
66.740 € HUF 23.900.000 HUF
Евро Euro 6
Година 2014 Километража 350000 км Сила 360 кс
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
27.930 € HUF 10.000.000 HUF
Евро Euro 5
Година 2015 Километража 175000 км Сила 170 кс
Унгарија, Budapest
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
37.280 € HUF 13.350.000 HUF
Евро Euro 6
Година 2017 Километража 255000 км Сила 171 кс
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
27.790 € HUF 9.950.000 HUF
Година 2014 Километража 112585 км Сила 170 кс
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
53.480 € HUF 19.150.000 HUF
Евро Euro 5
Година 2013 Километража 388000 км Сила 310 кс
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
23.740 € HUF 8.500.000 HUF
Година 2018 Километража 175000 км Сила 209 кс
Унгарија, Budapest
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се