Филтри -

Камиони за транспорт на возила IVECO од Полска

Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Камиони за транспорт на возила IVECO од Полска: 13 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
63.460 € PLN 295.000 PLN
Евро Euro 5
Година 2013 Километража 450000 км Сила 360 кс
Полска, Kraków
Контактирајте го продавачот
26.890 € PLN 125.000 PLN
Носивост 1187 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019 Километража 160579 км Сила 180 кс
Полска, Olsztyn
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
32.900 € Без ДДВ
Носивост 22540 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски Број на автомобили 8
Година 2014 Километража 770000 км Сила 353 kW
Полска, Końskie
Контактирајте го продавачот
25.900 € Без ДДВ
Носивост 9930 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Километража 684000 км Сила 210 кс
Полска, Końskie
Контактирајте го продавачот
23.450 € PLN 109.000 PLN
Носивост 1200 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 11/2019 Километража 381000 км Сила 180 кс
Полска, Tarnobrzeg
Контактирајте го продавачот
72.060 € PLN 335.000 PLN
Евро Euro 5
Година 2013 Километража 300000 км Сила 360 кс
Полска, Kraków
Контактирајте го продавачот
41.520 € PLN 193.000 PLN
Носивост 1180 кг Евро Euro 6 Модел MP GROUP
Година 2022 Километража 30 км Сила 176 кс
Полска, Barczewo
Контактирајте го продавачот
22.000 €
Број на автомобили 10
Година 2016 Километража 900000 км Сила
Полска
Контактирајте го продавачот
18.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски Марка на каросерија Lohr
Година 12/2011 Километража 955053 км Сила 450 кс
Полска, Brzesko
Контактирајте го продавачот
41.520 € PLN 193.000 PLN
Носивост 1180 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 03/2022 Километража 3 км Сила 180 кс
Полска, Barczewo
Контактирајте го продавачот
15.900 € Без ДДВ
Носивост 16500 кг Евро Euro 5
Година 03/2009 Километража 1050000 км Сила 420 кс
Полска
Контактирајте го продавачот
49.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2022 Километража 10 км Сила 210 кс
Полска, Bolesławiec
Контактирајте го продавачот
46.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2022 Километража 10 км Сила 180 кс
Полска, Bolesławiec
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се