Филтри -

Камиони за транспорт на возила DAF од Полска

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Камиони за транспорт на возила DAF од Полска: 8 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
19.190 € PLN 90.000 PLN
Носивост 6350 кг Евро Euro 5 Број на автомобили 9
Година 2008 Километража 900000 км Сила 362 кс
Полска, Kraków
Контактирајте го продавачот
78.880 € PLN 370.000 PLN
Евро Euro 6
Година 2017 Километража 600000 км Сила 460 кс
Полска, Kraków
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
78.880 € PLN 370.000 PLN
Евро Euro 6
Година 2017 Километража 600000 км Сила 460 кс
Полска, Kraków
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Година 2009 Километража 320000 км Сила 250 кс
Полска, Piotrków Trybunalski
Контактирајте го продавачот
35.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Километража 505000 км Сила
Полска, Brzesko
Контактирајте го продавачот
22.390 € PLN 105.000 PLN
Суспензија пружина/пневматски
Година 2012-02 Километража 654000 км Сила
Полска, ŁAZY
Контактирајте го продавачот
25.400 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 05/2009 Километража 912000 км Сила 360 кс
Полска, Zamość
Контактирајте го продавачот
30.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 10/2011 Километража 903000 км Сила 360 кс
Полска
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се