Филтри -

Камиони за сладолед Mercedes-Benz од Европа

Резултати од пребарување: 31 огласа
Прикажи

31 огласа: Камиони за сладолед Mercedes-Benz

Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
5.000 €
2003
Полска, Łuków
Контактирајте го продавачот
24.800 € Без ДДВ
2015
208996 км
Сила 95.17 кс (69.95 kW) Евро Euro 5 Гориво дизел Носивост 570 кг Оскина конфигурација 4x2
Германија, Mulfingen
Контактирајте го продавачот
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
16.800 € Без ДДВ
2012
295331 км
Сила 95.17 кс (69.95 kW) Евро Euro 5 Гориво дизел Носивост 1010 кг
Германија, Mulfingen
Контактирајте го продавачот
9.600 € Без ДДВ
2011
290817 км
Сила 95.17 кс (69.95 kW) Евро Euro 5 Гориво дизел Оскина конфигурација 4x2
Германија, Mulfingen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
2010
267427 км
Сила 220 кс (162 kW) Евро Euro 5 Гориво дизел Носивост 1500 кг Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пружина/пневматски
Швајцарија, Oberhasli
Контактирајте го продавачот
6.700 € Без ДДВ
2001
437178 км
Сила 102 кс (75 kW) Евро Euro 3 Гориво дизел Оскина конфигурација 4x2
Германија, Mulfingen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
2010
422668 км
Сила 220 кс (162 kW) Евро Euro 5 Гориво дизел Носивост 1500 кг Зафатнина 20.45 м³ Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пружина/пневматски
Швајцарија, Oberhasli
Контактирајте го продавачот
17.300 € Без ДДВ
2011
260904 км
Сила 95.17 кс (69.95 kW) Евро Euro 5 Гориво дизел Оскина конфигурација 4x2
Германија, Mulfingen
Контактирајте го продавачот
18.700 € Без ДДВ
2011
281706 км
Сила 95.17 кс (69.95 kW) Евро Euro 5 Гориво дизел
Германија, Mulfingen
Контактирајте го продавачот
13.600 € Без ДДВ
2012
354172 км
Сила 95.17 кс (69.95 kW) Евро Euro 5 Гориво дизел Носивост 1120 кг Оскина конфигурација 4x2
Германија, Mulfingen
Контактирајте го продавачот
19.800 € Без ДДВ
2013
275410 км
Сила 95.17 кс (69.95 kW) Евро Euro 5 Гориво дизел Носивост 800 кг
Германија, Mulfingen
Контактирајте го продавачот
21.500 € Без ДДВ
2007
411963 км
Сила 177 кс (130 kW) Евро Euro 4 Гориво дизел Носивост 2920 кг
Германија, Mulfingen
Контактирајте го продавачот
19.600 € Без ДДВ
2011
322270 км
Сила 163 кс (120 kW) Евро Euro 5 Гориво дизел Носивост 1280 кг
Германија, Mulfingen
Контактирајте го продавачот
17.400 € Без ДДВ
2010
303000 км
Сила 218 кс (160 kW) Евро Euro 5 Гориво дизел
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
22.300 € Без ДДВ
2014
352653 км
Сила 95.17 кс (69.95 kW) Евро Euro 5 Гориво дизел Оскина конфигурација 4x2
Германија, Mulfingen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
2010
404217 км
Сила 220 кс (162 kW) Евро Euro 5 Гориво дизел Носивост 1000 кг Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пружина/пневматски
Швајцарија, Oberhasli
Контактирајте го продавачот
цена на барање
2011
302682 км
Сила 220 кс (162 kW) Евро Euro 5 Гориво дизел Носивост 1000 кг Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пружина/пневматски
Швајцарија, Oberhasli
Контактирајте го продавачот
19.600 € Без ДДВ
2014
262679 км
Сила 95.17 кс (69.95 kW) Евро Euro 5 Гориво дизел
Германија, Mulfingen
Контактирајте го продавачот
21.900 € Без ДДВ
2007
430696 км
Сила 238 кс (175 kW) Евро Euro 5 Гориво дизел Носивост 2790 кг
Германија, Mulfingen
Контактирајте го продавачот
21.800 € Без ДДВ
2014
213906 км
Сила 95.17 кс (69.95 kW) Евро Euro 5 Гориво дизел
Германија, Mulfingen
Контактирајте го продавачот
16.300 € Без ДДВ
2013
339813 км
Сила 95.17 кс (69.95 kW) Евро Euro 5 Гориво дизел Носивост 540 кг
Германија, Mulfingen
Контактирајте го продавачот
13.900 € Без ДДВ
2010
303000 км
Сила 218 кс (160 kW) Евро Euro 5
Германија, Lahr
Контактирајте го продавачот
16.300 € Без ДДВ
2011
311779 км
Сила 95.17 кс (69.95 kW) Евро Euro 5 Гориво дизел Носивост 1120 кг
Германија, Mulfingen
Контактирајте го продавачот
7.300 € Без ДДВ
1993
308457 км
Сила 89.73 кс (65.95 kW) Гориво дизел Носивост 2000 кг
Германија, Mulfingen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
2010
289000 км
Сила 110 кс (81 kW) Гориво дизел
Шпанија, Ourense
Контактирајте го продавачот
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 31 огласа
Прикажи