Филтри -

Камион за превоз на животни Mercedes-Benz од Европа

Резултати од пребарување: 40 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

40 огласа: Камион за превоз на животни Mercedes-Benz

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
39.200 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2010 Километража 1025000 км Сила
Германија, Mannheim
Контактирајте го продавачот
49.500 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014 Километража 420000 км Сила
Словенија, POLZELA
Контактирајте го продавачот
32.800 € Без ДДВ
Носивост 5705 кг Евро Euro 5 Зафатнина 28 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2007-04 Километража 495356 км Сила
Германија, Delbrück
Контактирајте го продавачот
17.050 € Без ДДВ
Носивост 1800 кг
Година 2009 Километража 258000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
3.500 €
Суспензија пружина/пружина
Година 1987 Километража 369050 км Сила
Полска, Babienica
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
Носивост 7020 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008 Километража 108546 км Сила
Австрија, Brunn am Gebirge
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 02/2012 Километража 380000 км Сила
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 04/2013 Километража 370000 км Сила
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 08/2009 Километража 121000 км Сила
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
Контактирајте го продавачот
25.500 € PLN 118.000 PLN
Носивост 9000 кг Евро Euro 5
Година 2009 Километража 800000 км Сила
Полска, Dąbrowa Tarnowska
Контактирајте го продавачот
25.930 € PLN 120.000 PLN
Носивост 6800 кг
Година 2007 Километража 628000 км Сила
Полска, Dąbrowa Tarnowska
Контактирајте го продавачот
74.800 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2015 Километража 192943 км Сила
Германија, Hameln
Контактирајте го продавачот
31.000 €
Носивост 14250 кг Евро Euro 6 Зафатнина 54.45 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 04/2015 Километража 800000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
75.500 € Без ДДВ
Година 2016 Километража 425999 км Сила
Германија, Peheim
Контактирајте го продавачот
38.900 € Без ДДВ
Носивост 12000 кг Зафатнина 50.76 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2012-01-13 Километража 766000 км Сила
Полска, Nowy Sącz
Контактирајте го продавачот
39.900 € Без ДДВ
Носивост 12000 кг
Година 2012 Километража 766000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
8.880 €
Година Километража Сила
Португалија, São João de Ver
Контактирајте го продавачот
10.900 €
Носивост 3450 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1987-09-17 Километража 819487 км Сила
Белгија, Bree
Контактирајте го продавачот
7.200 €
Носивост 2790 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 1992 Километража 648000 км Сила
Холандија, Meerkerk
Контактирајте го продавачот
9.800 €
Носивост 2790 кг
Година 1989 Километража 427039 км Сила
Холандија, Tilburg
Контактирајте го продавачот
7.200 €
Носивост 8180 кг Евро Euro 1 Суспензија пружина/пневматски
Година 1995-02-01 Километража 175431 км Сила
Белгија, Bree
Контактирајте го продавачот
19.900 €
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2003-03-03 Километража 498369 км Сила
Германија, Salzgitter
Контактирајте го продавачот
84.550 €
Носивост 12595 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017-01-04 Километража 334453 км Сила
Германија, Salzgitter
Контактирајте го продавачот
9.000 €
Носивост 11720 кг Евро Euro 3
Година 2003 Километража 350000 км Сила
Холандија, Erp
Контактирајте го продавачот
39.900 €
Носивост 6880 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016-12-07 Километража 760910 км Сила
Германија, Salzgitter
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 40 огласа
Прикажи
Претплати се