Филтри -

Воени камиони Mercedes-Benz од Европа

Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

12 огласа: Воени камиони Mercedes-Benz

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
26.500 €
Суспензија пружина/пружина
Година 04/1987 Километража 80000 км Сила
Белгија, Wilrijk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2250 кг
Година Километража 39000 км Сила
Холандија, Nieuwerkerk aan den IJssel
Контактирајте го продавачот
97.900 € Без ДДВ
Година 2010 Километража Сила
Полска
воен камион Mercedes-Benz Axor 1829 A 4x4
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 4 Седишта 3
Година 2007 Километража 88475 км Сила
Холандија
Контактирајте го продавачот
24.950 €
Суспензија пружина/пружина
Година 07/1987 Километража 119533 км Сила
Белгија, Wilrijk
Контактирајте го продавачот
29.500 €
Суспензија пружина/пружина
Година 05/1992 Километража 71000 км Сила
Белгија, Wilrijk
Контактирајте го продавачот
25.950 €
Суспензија пружина/пружина
Година 09/1981 Километража 86321 км Сила
Белгија, Wilrijk
Контактирајте го продавачот
18.950 €
Суспензија пружина/пружина
Година 06/1990 Километража 155000 км Сила
Белгија, Wilrijk
Контактирајте го продавачот
85.000 € Со вклучен ДДВ
Носивост 2609 кг Седишта 3
Година 07/1982 Километража 7000 км Сила
Португалија, Alhos Vedros
Контактирајте го продавачот
14.500 € Без ДДВ
Суспензија со пружина
Година 1988 Километража 138899 км Сила
Данска, Gjerlev
Контактирајте го продавачот
31.500 €
Суспензија пружина/пружина
Година 10/1985 Километража 56440 км Сила
Белгија, Wilrijk
Контактирајте го продавачот
20.000 € Без ДДВ
Година 1969 Километража 90000 км Сила
Шпанија, Cubillas de Santa Marta
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се