Филтри -

Камиони со церада Mercedes-Benz од Европа

Резултати од пребарување: 217 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

217 огласа: Камиони со церада Mercedes-Benz

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
6.500 € Без ДДВ
Носивост 2690 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пневматски
Година 1998 Километража 355000 км Сила
Италија, Vedelago
Контактирајте го продавачот
29.900 €
Носивост 13710 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Километража Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
5 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
78.600 € Без ДДВ
Носивост 6795 кг Евро Euro 6 Зафатнина 44.72 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2021-08 Километража 45607 км Сила
Австрија, Laakirchen
Контактирајте го продавачот
45.800 € Без ДДВ
Носивост 5220 кг Евро Euro 6 Зафатнина 41.07 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2016-07 Километража 267344 км Сила
Германија, Delbrück
Контактирајте го продавачот
24.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2016 Километража 248000 км Сила
Германија, Altrip
Контактирајте го продавачот
61.060 € PLN 272.900 PLN
Носивост 13380 кг Евро Euro 6 Зафатнина 120 м³
Година 2017 Километража 739000 км Сила
Полска, Świebodzice
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 7490 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 05/2011 Километража 428050 км Сила
Германија, Korschenbroich
Контактирајте го продавачот
136.800 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 47 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година Километража 484 км Сила
Германија, Delbrück
Контактирајте го продавачот
49.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 44.05 м³
Година 2018-08 Километража Сила
Германија, Peine
Контактирајте го продавачот
30.990 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2021 Километража 245400 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
20.650 € Без ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2011 Километража 538756 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
21.900 € Без ДДВ
Носивост 2640 кг Евро Euro 5
Година 2013-11 Километража 120385 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
39.500 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 42 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2018-01 Километража 329910 км Сила
Германија, Stuhr / Groß Mackenstedt
Контактирајте го продавачот
13.300 €
Носивост 10000 кг Евро Euro 4 Зафатнина 49 м³
Година 04/2008 Километража 600000 км Сила
Белгија, Charleroi
Контактирајте го продавачот
33.000 € Без ДДВ
Носивост 7790 кг Евро Euro 6 Зафатнина 41.74 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 07/2014 Километража 558000 км Сила
Полска, Krzeszowice
Контактирајте го продавачот
45.000 € Без ДДВ
Суспензија пружина/пружина
Година 1995-08 Километража 190729 км Сила
Германија, Großbeeren
Контактирајте го продавачот
49.400 € Без ДДВ
Носивост 14400 кг
Година 2013 Километража 469000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
5.900 € Без ДДВ
Зафатнина 24 м³
Година 1993-11 Километража Сила
Германија, Peine
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 09/2011 Километража Сила
Грција, Τρίκαλα
Контактирајте го продавачот
86.500 € Без ДДВ
Година 2018 Километража 181000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
86.500 € Без ДДВ
Година 2017 Километража 133000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
42.000 € Без ДДВ
Година 2011 Километража 256000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
34.400 € Без ДДВ
Година 2018 Километража 190518 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
28.860 € PLN 129.000 PLN
Евро Euro 6
Година 2015 Километража 870000 км Сила
Полска, Nowa Słupia
Контактирајте го продавачот
52.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2018 Километража 227500 км Сила
Германија, Bühl
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 217 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се