Филтри -

Камиони за транспорт на возила Mercedes-Benz од Европа

Резултати од пребарување: 110 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

110 огласа: Камиони за транспорт на возила Mercedes-Benz

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
140.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски Број на автомобили 9 Марка на каросерија Lohr
Година 10/2015 Километража 750000 км Сила
Романија, Leordeni
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2012 Километража 204951 км Сила
Португалија, Truckstar-Leiria
Контактирајте го продавачот
38.600 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 10/2014 Километража 903007 км Сила
Литванија, Babtai
Контактирајте го продавачот
21.900 € Без ДДВ
Носивост 2190 кг Евро Euro 2 Модел Van Wiemeersch
Година 1999-01-04 Километража 85166 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
Контактирајте го продавачот
249.000 € Без ДДВ
Година 1966-05 Километража 28324 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
185.000 € Без ДДВ
Година Километража Сила
Бугарија, Русе
Контактирајте го продавачот
54.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година Километража 34000 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
9.200 € Без ДДВ
Година 2006 Километража 250000 км Сила
Данска, Sorø
Контактирајте го продавачот
7.750 € Без ДДВ
Носивост 500 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 01/1996 Километража 616927 км Сила
Холандија, 'S-Hertogenbosch
Контактирајте го продавачот
23.850 € Без ДДВ
Година 07/2013 Километража 334042 км Сила
Литванија, Marijampolės sav.
Контактирајте го продавачот
14.900 €
Носивост 8940 кг Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година 04/2005 Километража 500000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
21.650 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2017-01-16 Километража 291513 км Сила
Холандија, De Steeg
Контактирајте го продавачот
49.950 € Без ДДВ
Носивост 1015 кг
Година 2020-08-17 Километража 167221 км Сила
Холандија, Roosendaal
Контактирајте го продавачот
25.000 € Без ДДВ
Носивост 5370 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски Број на автомобили 3
Година 2010 Километража 1402289 км Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
200.000 € Без ДДВ
Носивост 21000 кг Евро Euro 6 Број на автомобили 255 Марка на каросерија Rolfo Модел EGO
Година 01/2018 Километража 635000 км Сила
Чехија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 6345 кг Евро Euro 6
Година 2019 Километража 243212 км Сила
Холандија, Veen
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Евро Euro 3
Година 1999-10 Километража 1190893 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Носивост 2190 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1988-01-25 Километража 271273 км Сила
Холандија, Borssele
LendaTrade
10 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
6.500 € Без ДДВ
Носивост 3340 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1985-02-21 Километража 148015 км Сила
Холандија, Borssele
LendaTrade
10 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
24.000 €
Носивост 5190 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски Број на автомобили 3
Година 2010 Километража 680 км Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
18.000 € Без ДДВ
Носивост 2949 кг Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски Број на автомобили 2
Година 03/2007 Километража 980000 км Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
97.000 € Без ДДВ
Година 2015 Километража Сила
Словенија
Контактирајте го продавачот
26.000 € Без ДДВ
Година 2007 Километража 111264 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
38.950 € Без ДДВ
Носивост 8605 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски Број на автомобили 3
Година 2013 Километража 171518 км Сила
Холандија, Lienden
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 1 Суспензија пружина/пружина Број на автомобили 1
Година 01/1986 Километража 86716 км Сила
Унгарија, Alsónyék
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 110 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се