Камиони со рамна платформа FORD од Холандија

Филтер
Сортирање Сортирање: датум на објавување
Цена Година Километража Сила
Камиони со рамна платформа FORD од Холандија: 14 огласа
€ 9.950 ≈ US$ 11.204
Носивост 620 кг
Година 2008-04-09 Километража 152186 км Сила 140 кс
Холандија, Albergen
€ 5.750 ≈ US$ 6.475
Носивост 4960 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1978-02-03 Километража 255546 км Сила 103 кс
Холандија, Druten
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
€ 5.450 ≈ US$ 6.137
Зафатнина V=2.8 м³
Година 2012-12-01 Километража 200317 км Сила 101 кс
Холандија, Roosendaal
€ 9.900 ≈ US$ 11.147
Година 1995-01-01 Километража 1 км Сила
Холандија, Deurne
€ 6.950 ≈ US$ 7.826
Евро Euro 5
Година 2013-02-05 Километража 237000 км Сила 125 кс
Холандија, Doornspijk
€ 17.900 ≈ US$ 20.155
Носивост 835 кг Зафатнина V=2.79 м³
Година 2011-07-20 Километража 34432 км Сила 116 кс
Холандија, Veghel
€ 9.950 ≈ US$ 11.204
Носивост 1294 кг Евро Euro 5
Година 2013-08-28 Километража 56655 км Сила
Холандија, Burgerveen
€ 5.900 ≈ US$ 6.643
Носивост 1263 кг
Година 2007-07-19 Километража 129696 км Сила 101 кс
Холандија, Rheden
€ 10 ≈ US$ 11
Носивост 1515 кг
Година 2008-10-15 Километража 95457 км Сила 116 кс
Холандија, Hoogeveen
€ 9.950 ≈ US$ 11.204
Носивост 1330 кг
Година 2010-03-29 Километража 66726 км Сила 116 кс
Холандија, Albergen
Година 1993-01-01 Километража Сила
Холандија, Weert
€ 2.950 ≈ US$ 3.322
Евро Euro 3
Година 2002-06-01 Километража 212805 км Сила 90 кс
Холандија, Veendam
€ 7.450 ≈ US$ 8.389
Година 2012-02-03 Километража 118795 км Сила 125 кс
Холандија, Roosendaal
€ 6.400 ≈ US$ 7.206
Носивост 4050 кг
Година 2010-11-16 Километража Сила
Холандија, Rheden
Омилени : 0 Споредба : 0