Филтри -

Камиони-ладилници Volvo од Литванија

Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

12 огласа: Камиони-ладилници Volvo од Литванија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
8.900 €
Носивост 8200 кг Евро Euro 5 Зафатнина 40.73 м³
Година 07/2009 Километража 590000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
7.900 €
Носивост 7600 кг Евро Euro 5 Зафатнина 35 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 02/2009 Километража 400000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
24.900 €
Евро Euro 6 Зафатнина 46.2 м³
Година 2015-09-28 Километража 490300 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
25.500 €
Евро Euro 6 Зафатнина 54.85 м³
Година 2015 Километража 1200000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
15.900 €
Носивост 13000 кг Евро Euro 3
Година 01/2006 Километража 1500000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 10/2007 Километража Сила
Литванија, Tauragė
Контактирајте го продавачот
35.900 €
Носивост 27950 кг Евро Euro 5 Зафатнина 115.77 м³
Година 2011 Километража 1800000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
25.900 €
Носивост 13750 кг Евро Euro 5 Зафатнина 52.02 м³
Година 08/2011 Километража 1800000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
64.900 €
Евро Euro 6 Зафатнина 53.55 м³
Година 2017-10-18 Километража 1239668 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
12.900 €
Носивост 13820 кг Евро Euro 4 Зафатнина 46.46 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 08/2008 Километража 1000000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Евро Euro 2 Зафатнина 54.43 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/1998 Километража 706500 км Сила
Литванија, Dievogala
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Евро Euro 2 Зафатнина 44.35 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 04/1998 Километража 206500 км Сила
Литванија, Dievogala
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се