Филтри -

Камиони-ладилници Scania од Литванија

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

4 огласа: Камиони-ладилници Scania од Литванија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 3
Година 06/2005 Километража Сила
Литванија, Šiauliai
Контактирајте го продавачот
9.300 € Без ДДВ
Носивост 9800 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 12/2005 Километража 555152 км Сила
Литванија, Klaipėda
UAB TRANSTOMAS
9 години на Autoline
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
14.650 €
Носивост 12600 кг Евро Euro 5 Зафатнина 54.76 м³
Година 11/2010 Километража 1350000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
15.900 €
Носивост 13220 кг Евро Euro 5 Зафатнина 51.77 м³
Година 12/2013 Километража 922834 км Сила
Литванија, Vilnius

Други марки во делот "Камиони-ладилници од Литванија"

Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 04/2002 Километража Сила
Литванија, Šiauliai
Контактирајте го продавачот
18.500 € Без ДДВ
Носивост 12250 кг Евро Euro 5 Зафатнина 65 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 12/2012 Километража 930000 км Сила
Литванија, Klaipėda
UAB TRANSTOMAS
9 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
21.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2015 Километража 1667818 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
17.900 € Без ДДВ
Носивост 7290 кг Евро Euro 6
Година 02/2016 Километража 142150 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
21.500 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 10/2014 Километража 493000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 07/2002 Километража Сила
Литванија, Šiauliai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 11/2010 Километража Сила
Литванија, Šiauliai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 4
Година 12/2008 Километража Сила
Литванија, Šiauliai
Контактирајте го продавачот
19.900 €
Носивост 13100 кг Евро Euro 5 Зафатнина 45.95 м³
Година 06/2013 Километража 105298 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
2.500 €
Евро Euro 3 Зафатнина 25.3 м³
Година 2006-07-25 Километража 800000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
14.000 € Без ДДВ
Носивост 7400 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 12/2010 Километража Сила
Литванија, Klausmyliai
UAB TRANSTOMAS
9 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
24.000 € Без ДДВ
Носивост 6600 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 09/2015 Километража 542000 км Сила
Литванија, Klaipėda
UAB TRANSTOMAS
9 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
14.500 € Без ДДВ
Носивост 14400 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 12/2009 Километража 840218 км Сила
Литванија, Klausmyliai
UAB TRANSTOMAS
9 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
8.900 € Без ДДВ
Носивост 5100 кг Евро Euro 4 Зафатнина 39.12 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 09/2008 Километража 528000 км Сила
Литванија, Klausmyliai
UAB TRANSTOMAS
9 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
24.000 € Без ДДВ
Носивост 8000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 50 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 12/2013 Километража 343000 км Сила
Литванија, Klaipėda
UAB TRANSTOMAS
9 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
21.900 €
Носивост 13300 кг Евро Euro 6 Зафатнина 61.31 м³
Година 06/2014 Километража 700000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
21.900 €
Носивост 13300 кг Евро Euro 6 Зафатнина 61.31 м³
Година 06/2014 Километража 700000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
21.900 €
Носивост 13300 кг Евро Euro 6 Зафатнина 61.31 м³
Година 06/2014 Километража 700000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
21.900 €
Носивост 4540 кг Евро Euro 6 Зафатнина 31.55 м³
Година 09/2015 Километража 219000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
18.500 €
Носивост 12250 кг Евро Euro 5 Зафатнина 55.25 м³
Година 09/2010 Километража 900000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
22.900 €
Носивост 7250 кг Евро Euro 5 Зафатнина 47.72 м³
Година 07/2011 Километража 650000 км Сила
Литванија, Vilnius
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи