Филтри -

Камиони-ладилници Renault од Холандија

Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

17 огласа: Камиони-ладилници Renault од Холандија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
123.900 €
Носивост 10754 кг Евро Euro 6
Година 2022 Километража 2150 км Сила
Холандија, Tiel
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2009 Километража Сила
Холандија, RK Zevenbergen
Ritchie Bros B.V.
10 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
123.900 €
Носивост 9299 кг Евро Euro 6
Година 2022 Километража 12170 км Сила
Холандија, Tiel
Контактирајте го продавачот
10.950 €
Носивост 4760 кг Евро Euro 5
Година 2011-10-27 Километража 551093 км Сила
Холандија, Hoofddorp
Контактирајте го продавачот
11.950 €
Носивост 8488 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2007 Километража 204474 км Сила
Холандија, Etten-Leur
Trucks Roosendaal B.V.
9 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
18.400 €
Носивост 4085 кг Евро Euro 5
Година 10/2013 Километража 330851 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
20.900 €
Носивост 3702 кг Евро Euro 6
Година 06/2015 Километража 308122 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
6.500 €
Носивост 3270 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2008 Километража 135174 км Сила
Холандија, Etten-Leur
Trucks Roosendaal B.V.
9 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
16.900 €
Година Километража 147537 км Сила
Холандија, Velddriel
Контактирајте го продавачот
24.900 €
Носивост 9180 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2015-04-17 Километража 298700 км Сила
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
18 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
10.500 €
Носивост 4760 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 2001 Километража 366436 км Сила
Холандија, Velddriel
Контактирајте го продавачот
11.900 €
Носивост 7495 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2010 Километража 541000 км Сила
Холандија, Weurt
Контактирајте го продавачот
15.400 €
Носивост 8005 кг Евро Euro 4
Година 04/2008 Километража 774739 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
18.400 €
Носивост 4085 кг Евро Euro 5
Година 10/2013 Километража 329229 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
16.500 €
Носивост 7990 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2010-06-24 Километража 1131157 км Сила
Холандија, Lichtenvoorde
Контактирајте го продавачот
7.000 €
Суспензија пружина/пружина
Година 2010-09-24 Километража 581050 км Сила
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
18 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
13.500 €
Носивост 16715 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2009-06-25 Километража 517850 км Сила
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
18 години на Autoline
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Претплати се