Филтри -

Камиони-ладилници MERCEDES-BENZ од Обединетото Кралство

Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони-ладилници MERCEDES-BENZ од Обединетото Кралство: 13 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион-ладилник MERCEDES-BENZ Atego 1318
26
Контактирајте го продавачот
5.479 € GBP 4.750 GBP
Година 2009-01-14 Километража Сила
Обединето Кралство, North Lincolnshire
камион-ладилник MERCEDES-BENZ SPRINTER 313 CDI
20
Побарајте цена
аукција аукција
Година 2016-07-08 Километража 312323 км Сила
Обединето Кралство, Doncaster
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион-ладилник MERCEDES-BENZ SPRINTER 313 CDI
22
Побарајте цена
аукција аукција
Година 2016-07-08 Километража 383720 км Сила
Обединето Кралство, Doncaster
камион-ладилник MERCEDES-BENZ SPRINTER 313 CDI
22
Побарајте цена
аукција аукција
Година 2016-07-14 Километража 330123 км Сила
Обединето Кралство, Doncaster
камион-ладилник MERCEDES-BENZ SPRINTER 314 CDI
21
Побарајте цена
аукција аукција
Година 2018-11-21 Километража 216849 км Сила
Обединето Кралство, Doncaster
камион-ладилник MERCEDES-BENZ AXOR 1824  4X2
18
Контактирајте го продавачот
13.210 € GBP 11.450 GBP
Евро Euro 5
Година 2012-12 Километража 292319 км Сила 240 кс
Обединето Кралство, Sawley
камион-ладилник MERCEDES-BENZ AXOR 1824
16
Контактирајте го продавачот
14.710 € GBP 12.750 GBP
Евро Euro 5
Година 2013-10 Километража 307683 км Сила
Обединето Кралство, Sawley
камион-ладилник MERCEDES-BENZ ATEGO 1518 15 TONNE 4X2 INSULATED FRIDGE/FREEZER - 2006 - WX06 U
19
Контактирајте го продавачот
6.286 € GBP 5.450 GBP
Евро Euro 3
Година 2006-08 Километража 526677 км Сила
Обединето Кралство, Sawley
камион-ладилник MERCEDES-BENZ AXOR 1824 EURO 5,18 TONNE 4X2 FRIDGE FREEZER - 2013 - LK63 VPY
19
Контактирајте го продавачот
14.710 € GBP 12.750 GBP
Евро Euro 5
Година 2013-10 Километража 565988 км Сила
Обединето Кралство, Sawley
камион-ладилник MERCEDES-BENZ AXOR 1824 EURO 5,18 TONNE 4X2 FRIDGE FREEZER - 2013 - LK63 VPX
18
Контактирајте го продавачот
14.710 € GBP 12.750 GBP
Евро Euro 5
Година 2013-10 Километража 510484 км Сила
Обединето Кралство, Sawley
камион-ладилник MERCEDES-BENZ Axor 1829
11
Побарајте цена
цена на барање
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2013 Километража Сила 290 кс
Обединето Кралство, Armagh
камион-ладилник MERCEDES-BENZ AXOR 1824
18
Контактирајте го продавачот
14.710 € GBP 12.750 GBP
Евро Euro 5
Година 2013-10 Километража 545218 км Сила
Обединето Кралство, Sawley
камион-ладилник MERCEDES-BENZ Axor 1824
19
Побарајте цена
цена на барање
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2013-12 Километража 267958 км Сила 240 кс
Обединето Кралство
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Претплати се