Филтри -

Камиони-ладилници MERCEDES-BENZ од Литванија

Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони-ладилници MERCEDES-BENZ од Литванија: 16 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион-ладилник MERCEDES-BENZ Axor 1829L Refrigerated
16
8.500 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2006-10 Километража 700000 км Сила 280 кс
Литванија, Ginduliai
камион-ладилник MERCEDES-BENZ Atego 1828L Thermoking
3
7.500 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2004-09 Километража Сила 280 кс
Литванија, Ginduliai
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион-ладилник MERCEDES-BENZ 1218
8
9.900 € Без ДДВ
Евро Euro 4
Година 08/2008 Километража 223297 км Сила 177 кс
Литванија, Vilnius
камион-ладилник MERCEDES-BENZ 1522 Multitemp
8
19.500 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 07/2012 Километража 321785 км Сила 218 кс
Литванија, Vilnius
камион-ладилник MERCEDES-BENZ Axor 2533
8
27.500 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 09/2013 Километража 350960 км Сила 326 кс
Литванија, Vilnius
камион-ладилник MERCEDES-BENZ Actros 2551 - Euro5 - Retarder
23
21.700 €
Евро Euro 5
Година 07/2012 Километража 1020000 км Сила 510 кс
Литванија, Vilnius
камион-ладилник MERCEDES-BENZ Sprinter
48
9.350 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 14.13 м³
Година 03/2012 Километража 431000 км Сила 163 кс
Литванија, Radviliškis
камион-ладилник MERCEDES-BENZ Actros 2546 6x2 Refrigerator
21
17.400 €
Евро Euro 4
Година 2009 Километража 920000 км Сила 460 кс
Литванија, Vilnius
камион-ладилник MERCEDES-BENZ 1018 ATEGO
15
13.300 € Без ДДВ
Евро Euro 4
Година 2008-03 Километража 515000 км Сила 179 кс
Литванија, Kaunas
камион-ладилник MERCEDES-BENZ Atego 1223
8
3.900 € Без ДДВ
Евро Euro 2 Зафатнина 24.52 м³
Година 07/1999 Километража 394889 км Сила 231 кс
Литванија, Vilnius
камион-ладилник MERCEDES-BENZ 1832
8
22.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 07/2012 Километража 357420 км Сила 320 кс
Литванија, Vilnius
камион-ладилник MERCEDES-BENZ ATEGO 1218 (4 units)
9
14.000 € Без ДДВ
Носивост 4900 кг Евро Euro 4 Зафатнина 38 м³
Година 2012-12 Километража 434800 км Сила 179 кс
Литванија, Vilnius
камион-ладилник MERCEDES-BENZ ATEGO 1218
9
14.000 € Без ДДВ
Носивост 4900 кг Евро Euro 4 Зафатнина 38.63 м³
Година 2012-02 Километража 402173 км Сила 179 кс
Литванија, Vilnius
камион-ладилник MERCEDES-BENZ Actros 2541
20
36.900 € Без ДДВ
Зафатнина 48 м³
Година 2011-11 Километража Сила
Литванија, Vilnius
камион-ладилник MERCEDES-BENZ Axor 1828 Multitemp Refrigerator
15
8.300 €
Носивост 8550 кг Евро Euro 4
Година 09/2006 Километража 480000 км Сила 280 кс
Литванија, Vilnius
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Претплати се