Филтри -

Камиони-ладилници MERCEDES-BENZ од Холандија

Резултати од пребарување: 29 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

29 огласа: Камиони-ладилници MERCEDES-BENZ од Холандија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
16.500 € Без ДДВ
Носивост 1170 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2009 Километража 580518 км Сила
Холандија, Lienden
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 4257 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2015 Километража 386000 км Сила
Холандија, Geffen
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
15.950 € Без ДДВ
Носивост 4860 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2009 Километража 835735 км Сила
Холандија, Etten-Leur
Trucks Roosendaal B.V.
8 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 4370 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2014 Километража 269000 км Сила
Холандија, Geffen
Контактирајте го продавачот
33.950 € Без ДДВ
Носивост 2785 кг Евро Euro 6
Година 2017-04-01 Километража 291769 км Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Trucks
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
67.400 € Без ДДВ
Носивост 14305 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 12/2015 Километража 548091 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
44.950 € Без ДДВ
Носивост 8710 кг Евро Euro 6
Година 2016-07-01 Километража 518513 км Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Trucks
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 8350 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2015 Километража 1099505 км Сила
Холандија, Etten-Leur
Trucks Roosendaal B.V.
8 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
15.950 € Без ДДВ
Носивост 4860 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2009 Километража 712616 км Сила
Холандија, Etten-Leur
Trucks Roosendaal B.V.
8 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
71.400 € Без ДДВ
Носивост 7270 кг Евро Euro 6
Година 09/2018 Километража 307909 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
24.800 € Без ДДВ
Носивост 6500 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 12/2011 Километража 580969 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
72.800 € Без ДДВ
Носивост 7270 кг Евро Euro 6
Година 09/2018 Километража 259395 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 8200 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016 Километража 402000 км Сила
Холандија, Geffen
Контактирајте го продавачот
27.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2015 Километража 487721 км Сила
Холандија, Ravenstein
Контактирајте го продавачот
23.900 € Без ДДВ
Носивост 8325 кг Евро Euro 5
Година 2011-04-01 Километража 603644 км Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Trucks
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
25.500 € Без ДДВ
Носивост 13380 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2014-11-30 Километража 492300 км Сила
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
18 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
19.500 € Без ДДВ
Носивост 9120 кг Евро Euro 6
Година 2013-04-23 Километража 912725 км Сила
Холандија, Hoogeveen
Контактирајте го продавачот
24.900 € Без ДДВ
Носивост 13380 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2014-11-30 Километража 655900 км Сила
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
18 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 1
Година 2004-01-01 Километража Сила
Холандија, Weert
Контактирајте го продавачот
24.950 € Без ДДВ
Носивост 8689 кг Евро Euro 6
Година 2016-05-31 Километража 738359 км Сила
Холандија, Hoogeveen
Контактирајте го продавачот
22.500 € Без ДДВ
Носивост 8480 кг Евро Euro 6
Година 2014-09-30 Километража 769380 км Сила
Холандија, Hoogeveen
Контактирајте го продавачот
29.800 € Без ДДВ
Носивост 12850 кг Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2009-04-01 Километража 462507 км Сила
Холандија, Veghel
Контактирајте го продавачот
9.950 € Без ДДВ
Носивост 2230 кг Евро Euro 3
Година 01/2005 Километража 327620 км Сила
Холандија, Etten-Leur
Trucks Roosendaal B.V.
8 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
15.950 € Без ДДВ
Носивост 2315 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2010 Километража 195588 км Сила
Холандија, Etten-Leur
Trucks Roosendaal B.V.
8 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 750 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2006 Километража 642795 км Сила
Холандија, Meerkerk
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 29 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се