Филтри -

Камиони-ладилници MERCEDES-BENZ од Чешка Република

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони-ладилници MERCEDES-BENZ од Чешка Република: 9 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион-ладилник MERCEDES-BENZ Atego 1223 L
8
Контактирајте го продавачот
49.344 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017-04 Километража 154373 км Сила 231 кс
Чехија, Praha 5 - Řeporyje
камион-ладилник MERCEDES-BENZ ATEGO 1018
10
Контактирајте го продавачот
10.400 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2011-07 Километража 443623 км Сила 177 кс
Чехија, Praha 9 Černý Most
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
камион-ладилник MERCEDES-BENZ Atego 1223 L 4x2
8
Контактирајте го продавачот
49.344 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 73 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017-02 Километража 87494 км Сила 231 кс
Чехија, Praha 5 - Řeporyje
камион-ладилник MERCEDES-BENZ Atego 1223 L 4x2
8
Контактирајте го продавачот
49.344 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017-02 Километража 143364 км Сила 231 кс
Чехија, Praha 5 - Řeporyje
камион-ладилник MERCEDES-BENZ Atego 1223 L 4x2
6
Контактирајте го продавачот
49.344 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 33 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017-03 Километража 110802 км Сила 231 кс
Чехија, Praha 5 - Řeporyje
камион-ладилник MERCEDES-BENZ Sprinter 513 CDi chladící  hydraulické čelo
15
Контактирајте го продавачот
17.700 € Без ДДВ
Носивост 1800 кг Евро Euro 5 Зафатнина 18.35 м³
Година 2013 Километража 162000 км Сила 130 кс
Чехија, Nove Straseci
камион-ладилник MERCEDES-BENZ Actros 2551 L, CARRIER SUPRA 1150Mt +SVAN CHT202 + приколка-ладилник
20
Контактирајте го продавачот
36.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 102.04 м³
Година 2015-11 Километража 854664 км Сила 510 кс
Чехија, Strančice
камион-ладилник MERCEDES-BENZ Actros 2551 L + приколка-ладилник
20
Контактирајте го продавачот
36.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 102.04 м³
Година 2015-11 Километража 854664 км Сила 510 кс
Чехија, Strančice
камион-ладилник MERCEDES-BENZ Sprinter 316 CDI/L
20
Контактирајте го продавачот
7.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2012-03 Километража 498000 км Сила 163 кс
Чехија, Nové Strašecí
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се