Филтри -

Камиони-ладилници MAN од Италија

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони-ладилници MAN од Италија: 7 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион-ладилник MAN TGS 480
10
54.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2013-11 Километража 592046 км Сила 479 кс
Италија, Verona
камион-ладилник MAN TGS 480
11
41.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2011-08 Километража 697430 км Сила 479 кс
Италија, Verona
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
камион-ладилник MAN TGE 3.140 ISOTERMICO FRCX
1
цена на барање
Евро Euro 6
Година 02/2019 Километража Сила 140 кс
Италија, Calenzano
нови камион-ладилник MAN TGE 3.140 FRCX
11
39.500 €
Евро Euro 6
Година 2019 Километража Сила 140 кс
Италија, Calenzano
камион-ладилник MAN 8.180
8
11.500 € Без ДДВ
Носивост 2900 кг Евро Euro 4 Зафатнина 20.81 м³
Година 2009-07 Километража 353920 км Сила 179 кс
Италија, Torino - CNH Industrial Village
камион-ладилник MAN TGL 8.240 ISOTERMICO
1
цена на барање
Евро Euro 4
Година 05/2007 Километража 500000 км Сила 240 кс
Италија, Calenzano
оштетен камион-ладилник MAN 8.240
11
цена на барање
Евро Euro 4
Година Километража 500000 км Сила 240 кс
Италија, Calenzano
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се