Филтри -

Камиони-ладилници MAN од Белгија

Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони-ладилници MAN од Белгија: 15 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион-ладилник MAN TGM 15.240 (CARRIER FRIDGE / BELGIAN TRUCK IN PERFECT CONDITION)
18
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
9.000 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2008-10-09 Километража 334000 км Сила 240 кс
Белгија, Bree
камион-ладилник MAN TGL 12.250
18
Побарајте цена
цена на барање
Носивост 3700 кг Евро Euro 5 Зафатнина 31 м³
Година 2014-02-11 Километража 408500 км Сила
Белгија, Herentals
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион-ладилник MAN TGM 15.250
10
Контактирајте го продавачот
24.850 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 44.82 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2014-03 Километража 460271 км Сила 250 кс
Белгија, Wingene
камион-ладилник MAN TGS 26.320 BL -20P-FRIGOBLOCK FK13+DHOLLANDIA 2000KG
12
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
14.750 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2009-01-16 Километража 552426 км Сила 320 кс
Белгија, Handzame
камион-ладилник MAN TGL 12.220
10
Контактирајте го продавачот
16.850 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 45 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2011-01 Километража 378086 км Сила 220 кс
Белгија, Wingene
камион-ладилник MAN TGS 26.320 BL - 20 P- FRIGOBLOCK FK13+Dhollandia 2000kg
13
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
13.750 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2009-01-16 Километража 646233 км Сила 320 кс
Белгија, Handzame
камион-ладилник MAN TGM 18.250
10
Контактирајте го продавачот
26.850 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 46.5 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2014-03 Километража 445891 км Сила 250 кс
Белгија, Wingene
камион-ладилник MAN TGS 26.320 BL-20P-FRIGOBLOCK+DHOLLANDIA 2000KG
10
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
13.750 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2009-01-16 Километража 753592 км Сила 320 кс
Белгија, Handzame
камион-ладилник MAN TGS 26.320 BL-20P-FRIGOBLOCK FK13+DHOLLANDIA 2000 kg
10
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
16.750 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2009-01-16 Километража 381327 км Сила 320 кс
Белгија, Handzame
камион-ладилник MAN TGL 12.240 BL+CHEREAU+THERMOKING+RAILLES DE VIANDE
12
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
7.900 € Без ДДВ
Носивост 4740 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2009-02-20 Километража 720492 км Сила 240 кс
Белгија, Handzame
камион-ладилник MAN TGM 340 Euro 5
26
Контактирајте го продавачот
20.900 € Без ДДВ
Носивост 7745 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2011-11-20 Километража 430142 км Сила
Белгија, Hooglede
камион-ладилник MAN 9.163  Kühlkoffer
12
Контактирајте го продавачот
4.650 € Без ДДВ
Евро Euro 2
Година 1999-09 Километража 450813 км Сила 160 кс
Белгија, Hulshout
камион-ладилник MAN TGS 26.320 BL -20P- FRIGOBLOCK FK13+DHOLLANDIA 2000Kg
9
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
13.750 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2009-10-20 Километража 674724 км Сила 320 кс
Белгија, Handzame
камион-ладилник MAN TGX 18.360 Euro5
22
Побарајте цена
цена на барање
Носивост 7200 кг Евро Euro 5
Година 2010-11 Километража 511000 км Сила
Белгија, Herentals
камион-ладилник MAN TGL 12.180
23
Побарајте цена
цена на барање
Носивост 6130 кг Евро Euro 5
Година 2010-03 Километража 283200 км Сила
Белгија, Herentals
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Претплати се