Филтри -

Камиони-ладилници IVECO од Романија

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

5 огласа: Камиони-ладилници IVECO од Романија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
46.900 € Без ДДВ
Година 2016 Километража 76969 км Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
47.900 € Без ДДВ
Година 2017 Километража 69276 км Сила
Романија
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
14.000 €
Капацитет 10 палети
Година 02/2012 Километража 280000 км Сила
Романија, Văleni
Контактирајте го продавачот
13.300 € Без ДДВ
Носивост 2830 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски Капацитет 7 палети
Година 2005 Километража 178000 км Сила
Романија, Desești
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се