Филтри -

Камиони-ладилници IVECO од Холандија

Резултати од пребарување: 19 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони-ладилници IVECO од Холандија: 19 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион-ладилник IVECO EuroTech Cursor 310 + Manual EURO 2 + Thermo king RD-TLE + 6X2
33
Контактирајте го продавачот
11.950 € Без ДДВ
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пневматски
Година 1999-05-05 Километража 264387 км Сила 310 кс
Холандија, Etten-Leur
камион-ладилник IVECO STRALIS 190S36 + Euro 5 + Carrier Supra 950
26
Контактирајте го продавачот
11.950 € Без ДДВ
Носивост 8140 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2010-10-01 Километража 886703 км Сила 360 кс
Холандија, Etten-Leur
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
камион-ладилник IVECO AT190S42 STRALIS carrier supra 850
17
Контактирајте го продавачот
10.900 € Без ДДВ
Носивост 7400 кг Евро Euro 5
Година 2009-03-01 Километража 650419 км Сила 420 кс
Холандија, Vuren
камион-ладилник IVECO Eurocargo 100 E 18 , reefertruck , Airco , spring suspension
19
Контактирајте го продавачот
7.000 € Без ДДВ
Носивост 3450 кг Суспензија пружина/пружина
Година 2008-11-06 Километража 317430 км Сила 177 кс
Холандија, Susteren
камион-ладилник IVECO Eurocargo 100 E 18 , Reefertruck , Manual , Sproing Suspension
20
Контактирајте го продавачот
6.000 € Без ДДВ
Суспензија пружина/пружина
Година 2008-07-24 Километража 239403 км Сила 177 кс
Холандија, Susteren
камион-ладилник IVECO Eurocargo 100 E 18 , Reefer truck , full spring suspension
20
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Носивост 3190 кг Суспензија пружина/пружина
Година 2009-01-26 Километража 385761 км Сила 177 кс
Холандија, Susteren
камион-ладилник IVECO AD190S31 STRALIS chereau taillift
15
Контактирајте го продавачот
12.900 € Без ДДВ
Носивост 12755 кг Евро Euro 5
Година 2012-10-01 Километража 799229 км Сила 310 кс
Холандија, Vuren
камион-ладилник IVECO Eurocargo ML120E18 , Reefertruck , spring suspension
18
Контактирајте го продавачот
7.750 € Без ДДВ
Носивост 4180 кг Суспензија пружина/пружина
Година 2008-09-26 Километража 184167 км Сила 182 кс
Холандија, Susteren
камион-ладилник IVECO Eurocargo 140 E 18 , Spring suspension , reefertruck
21
Контактирајте го продавачот
8.000 € Без ДДВ
Носивост 5060 кг Суспензија пружина/пружина
Година 2009-04-02 Километража 166607 км Сила 196 кс
Холандија, Susteren
камион-ладилник IVECO Eurocargo 120E220 4X2 Manual Ladebordwand Trennwand EEV
17
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
18.400 € Без ДДВ
Носивост 3870 кг Евро Euro 5
Година 2014-03-10 Километража 538191 км Сила 220 кс
Холандија, Veghel
камион-ладилник IVECO Eurocargo 100E18, Reefer truck , full spring suspension
19
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Носивост 3460 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2008-04-02 Километража 264109 км Сила 177 кс
Холандија, Susteren
камион-ладилник IVECO EUROCARGO 75E18 + CARRIER + EURO 5
27
Контактирајте го продавачот
14.950 € Без ДДВ
Носивост 2165 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2010-02-23 Километража 365977 км Сила 180 кс
Холандија, Etten-Leur
камион-ладилник IVECO Eurocargo 90E18
20
Контактирајте го продавачот
9.750 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2009-05 Километража 186000 км Сила 180 кс
Холандија, breda
камион-ладилник IVECO Eurocargo 140 E 18 , Reefer truck , full spring suspension
16
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Носивост 5950 кг Суспензија пружина/пружина
Година 2007-06-25 Километража 297405 км Сила 182 кс
Холандија, Susteren
камион-ладилник IVECO 90e18
9
Контактирајте го продавачот
9.750 €
Носивост 2430 кг Евро Euro 5 Зафатнина 30.07 м³
Година 2007 Километража 487000 км Сила 177 кс
Холандија, Oss
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 19 огласа
Прикажи
Претплати се