Филтри -

Камиони-ладилници DAF од Полска

Резултати од пребарување: 23 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

23 огласа: Камиони-ладилници DAF од Полска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
68.780 € PLN 299.000 PLN
Носивост 9300 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 03/2020 Километража 310000 км Сила
Полска, Nowa Słupia
Контактирајте го продавачот
77.900 € Без ДДВ
Носивост 14060 кг Евро Euro 6
Година 2019 Километража 450000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
12 години на Autoline
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
44.860 € PLN 195.000 PLN
Носивост 4200 кг Евро Euro 6 Зафатнина 40.1 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2015 Километража 312000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
12 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
77.900 € Без ДДВ
Носивост 14060 кг Евро Euro 6
Година 2019 Километража 470000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
12 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
77.900 € Без ДДВ
Носивост 13150 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2020 Километража 600000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
12 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
195.200 € Без ДДВ
Носивост 13820 кг Евро Euro 6
Година 2023 Километража 800 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
12 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
58.400 € Без ДДВ
Носивост 13550 кг Евро Euro 6
Година 2018 Километража 540000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
12 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
69.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2015 Километража 322232 км Сила
Полска, Dębica
Контактирајте го продавачот
10.900 € Без ДДВ
Носивост 7080 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2003 Километража 1275028 км Сила
Полска, WOLSZTYN
Контактирајте го продавачот
16.560 € PLN 72.000 PLN
Година 2007 Километража 731200 км Сила
Полска, Janów Lubelski
Контактирајте го продавачот
17.020 € PLN 74.000 PLN
Носивост 5240 кг Евро Euro 5
Година 2011 Километража 390000 км Сила
Полска, Bodzentyn
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2008 Километража 453762 км Сила
Полска, Pilzno
Контактирајте го продавачот
89.900 €
Евро Euro 6
Година 2023 Километража 450 км Сила
Полска, Olsztyn
Контактирајте го продавачот
7.500 €
Евро Euro 3
Година 11/2004 Километража 502147 км Сила
Полска, Rogożewek
Контактирајте го продавачот
76.800 € Без ДДВ
Носивост 13940 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019-01 Километража 340000 км Сила
Полска, Bodzentyn
Контактирајте го продавачот
22.500 €
Носивост 5590 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012-08 Километража 440000 км Сила
Полска, Bodzentyn
Контактирајте го продавачот
12.177 € Без ДДВ
Година 2003 Километража 450000 км Сила
Полска, Piotrków Trybunalski
Контактирајте го продавачот
30.090 € Без ДДВ
Носивост 5520 кг Евро Euro 5
Година 2013-09-30 Километража 350917 км Сила
Полска, Poręba
Контактирајте го продавачот
42.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2016 Километража Сила
Полска, Подлаское
Контактирајте го продавачот
14.000 €
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2003 Километража Сила
Полска, Siedlec
Контактирајте го продавачот
45.900 € Без ДДВ
Носивост 13100 кг Евро Euro 6
Година 2015 Километража 770000 км Сила
Полска, Piotrków Trybunalski
Контактирајте го продавачот
10.000 €
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2013 Километража 800000 км Сила
Полска, Złotow
Контактирајте го продавачот
25.190 € PLN 109.500 PLN
Носивост 14310 кг Евро Euro 5 Зафатнина 50.35 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2013 Километража 678719 км Сила
Полска, Bralin k/Kępna
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 23 огласа
Прикажи
Претплати се