Филтри -

Камиони-ладилници DAF од Холандија

Резултати од пребарување: 69 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

69 огласа: Камиони-ладилници DAF од Холандија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
54.800 € Без ДДВ
Носивост 7315 кг Евро Euro 6
Година 11/2017 Километража 208254 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
20 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
17.950 € Без ДДВ
Носивост 7420 кг Евро Euro 5
Година 02/2013 Километража 413430 км Сила
Холандија, Etten-Leur
Trucks Roosendaal B.V.
9 години на Autoline
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
21.750 € Без ДДВ
Носивост 15080 кг Евро Euro 5 Зафатнина 60 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 11/2006 Километража 1568535 км Сила
Холандија, Ermelo
Контактирајте го продавачот
24.950 € Без ДДВ
Носивост 6615 кг Евро Euro 6
Година 2014-02-01 Километража 576999 км Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Trucks
20 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
32.900 € Без ДДВ
Носивост 12495 кг Евро Euro 5
Година 2012-07-01 Километража 287601 км Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Trucks
20 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
10.950 € Без ДДВ
Носивост 4790 кг Евро Euro 5
Година 04/2010 Километража 272599 км Сила
Холандија, Maarsbergen
Контактирајте го продавачот
21.750 € Без ДДВ
Носивост 15080 кг Евро Euro 5 Зафатнина 60 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 11/2006 Километража 1751850 км Сила
Холандија, Ermelo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2008 Километража 1113021 км Сила
Холандија, Ermelo
Контактирајте го продавачот
37.950 € Без ДДВ
Носивост 5235 кг Евро Euro 6
Година 2019-03-01 Километража 321548 км Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Trucks
20 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 4580 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2014 Километража 325000 км Сила
Холандија, Geffen
Контактирајте го продавачот
14.950 € Без ДДВ
Носивост 8180 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2013 Километража 547380 км Сила
Холандија, Meerkerk
Контактирајте го продавачот
13.950 € Без ДДВ
Носивост 7938 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 04/2013 Километража 543463 км Сила
Холандија, Meerkerk
Контактирајте го продавачот
39.950 € Без ДДВ
Носивост 4908 кг Евро Euro 6
Година 2015-11-13 Километража 408888 км Сила
Холандија, Hoofddorp
Контактирајте го продавачот
22.950 € Без ДДВ
Носивост 8080 кг Евро Euro 6
Година 12/2014 Километража 899950 км Сила
Холандија, Etten-Leur
Trucks Roosendaal B.V.
9 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 4430 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 04/2009 Километража 492024 км Сила
Холандија, Holten
Контактирајте го продавачот
29.950 € Без ДДВ
Носивост 14580 кг Евро Euro 6 Зафатнина 45 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 05/2014 Километража 618567 км Сила
Холандија, Someren
Контактирајте го продавачот
12.750 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2009 Километража 747085 км Сила
Холандија, Bergschenhoek
Контактирајте го продавачот
23.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 08/2019 Километража 244996 км Сила
Холандија, Ravenstein
Контактирајте го продавачот
32.900 € Без ДДВ
Носивост 9740 кг Евро Euro 6
Година 01/2018 Километража 517996 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
20 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
29.500 € Без ДДВ
Носивост 14370 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2016 Километража 1014000 км Сила
Холандија, Saasveld
Контактирајте го продавачот
22.950 € Без ДДВ
Носивост 5640 кг Евро Euro 6
Година 2015-10-01 Километража 614487 км Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Trucks
20 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
13.800 € Без ДДВ
Носивост 8680 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 08/2010 Километража 433478 км Сила
Холандија, Tilburg
Контактирајте го продавачот
15.900 € Без ДДВ
Носивост 9380 кг Евро Euro 5
Година 03/2011 Километража 315402 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
20 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
22.900 € Без ДДВ
Носивост 13680 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2016-08-18 Километража 1433000 км Сила
Холандија, Schiedam
Контактирајте го продавачот
17.950 € Без ДДВ
Носивост 9065 кг Евро Euro 5
Година 2012-10-01 Километража 521209 км Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Trucks
20 години на Autoline
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 69 огласа
Прикажи
Претплати се