Филтри -

Камиони-ладилници DAF од Белгија

Резултати од пребарување: 18 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони-ладилници DAF од Белгија: 18 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион-ладилник DAF 45-150Ti **COLDROOM-FULL STEEL SUSPENSION**
13
Контактирајте го продавачот
3.750 € Без ДДВ
Носивост 3850 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1994-05-02 Километража 336334 км Сила 150 кс
Белгија, Kessel
камион-ладилник DAF LF 55 220 Euro 5
31
Контактирајте го продавачот
10.500 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2010-07-21 Километража 395432 км Сила 220 кс
Белгија, Hooglede
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
камион-ладилник DAF CF75.250
10
Контактирајте го продавачот
12.850 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Зафатнина 36.3 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2005-05 Километража 506236 км Сила 250 кс
Белгија, Wingene
камион-ладилник DAF LF Euro6 260 Euro 6
36
Контактирајте го продавачот
87.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2020-01-01 Километража 26753 км Сила 260 кс
Белгија, Hooglede
камион-ладилник DAF LF Euro6 260 Euro 6
33
Контактирајте го продавачот
87.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2019-01-01 Километража 36958 км Сила 260 кс
Белгија, Hooglede
камион-ладилник DAF LF 55 220 Euro 5
37
Контактирајте го продавачот
13.000 € Без ДДВ
Носивост 5530 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2011-10-23 Километража 421457 км Сила 220 кс
Белгија, Hooglede
камион-ладилник DAF LF Euro6 260 Euro 6
24
Контактирајте го продавачот
87.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2019-12-10 Километража 17643 км Сила 260 кс
Белгија, Hooglede
камион-ладилник DAF LF45.210
10
Контактирајте го продавачот
9.850 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 38.9 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2010-01 Километража 569480 км Сила 210 кс
Белгија, Wingene
камион-ладилник DAF CF75 250
8
Контактирајте го продавачот
12.750 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2010-08-19 Километража 490000 км Сила 250 кс
Белгија, GENK
камион-ладилник DAF CF75 250
8
Контактирајте го продавачот
12.750 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2009-06-03 Километража 581000 км Сила 250 кс
Белгија, GENK
камион-ладилник DAF 75 CF 310 Zf intarder
13
Контактирајте го продавачот
15.200 € Без ДДВ
Носивост 7974 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2012-04-25 Километража 621000 км Сила 310 кс
Белгија, Bree
камион-ладилник DAF CF 75
5
Контактирајте го продавачот
18.000 €
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2005 Километража Сила 310 кс
Белгија
камион-ладилник DAF CF75.250
10
Контактирајте го продавачот
18.850 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 51.12 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2012-06 Километража 583422 км Сила 250 кс
Белгија, Wingene
камион-ладилник DAF 55 LF 220 CARRIER SUPRA 750
13
Контактирајте го продавачот
6.350 € Без ДДВ
Носивост 3540 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2006-01-09 Километража 465405 км Сила 220 кс
Белгија, Bree
камион-ладилник DAF CF 75 250 Euro 5
35
Контактирајте го продавачот
12.250 € Без ДДВ
Носивост 8130 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2011-08-25 Километража 622524 км Сила
Белгија, Hooglede
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 18 огласа
Прикажи
Претплати се