Филтри -

Камион за превоз на животни SCANIA од Шпанија

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камион за превоз на животни SCANIA од Шпанија: 6 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за превоз на животни SCANIA R620
7
38.000 €
Носивост 9000 кг Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008-12 Километража 1116000 км Сила 620 кс
Шпанија, Monterroso
камион за превоз на животни SCANIA P94GB 4X2 NA320
13
20.000 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Зафатнина 64 м³
Година 12/2012 Километража 853615 км Сила
Шпанија, Cubillas de Santa Marta
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
камион за превоз на животни SCANIA P 380
30
цена на барање
Година 02/2008 Километража 520000 км Сила 380 кс
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
камион за превоз на животни SCANIA R 480
6
цена на барање
Година 01/2009 Километража 423500 км Сила 480 кс
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
камион за превоз на животни SCANIA R 420
5
цена на барање
Година 11/2007 Километража 378500 км Сила 420 кс
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
камион за превоз на животни SCANIA R 490
4
цена на барање
Година 04/2014 Километража 483000 км Сила 490 кс
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се