Филтри -

Камион за превоз на животни MAN од Белгија

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камион за превоз на животни MAN од Белгија: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за превоз на животни MAN TGX 26.440 6x2 BL-XXL Lift-Lenk Rolgordijn
28
Контактирајте го продавачот
17.750 € Без ДДВ
Носивост 15370 кг Евро Euro 5
Година 2013-03-12 Километража 921865 км Сила 440 кс
Белгија, Tessenderlo
камион за превоз на животни MAN TGA 26.310 horse/chevaux
13
Контактирајте го продавачот
10.900 € Без ДДВ
Носивост 15110 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2006-04-07 Километража 601855 км Сила 310 кс
Белгија, Bree
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
камион за превоз на животни MAN 14.264 horses/chevaux
13
Контактирајте го продавачот
7.800 € Без ДДВ
Носивост 1890 кг Евро Euro 2
Година 1997-07-17 Километража 730548 км Сила
Белгија, Bree
камион за превоз на животни MAN 9.153
13
Контактирајте го продавачот
4.900 € Без ДДВ
Носивост 3020 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1995-04-21 Километража 216338 км Сила 150 кс
Белгија, Bree
камион за превоз на животни MAN 19.403
13
Контактирајте го продавачот
8.700 € Без ДДВ
Носивост 6700 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 1997-08-01 Километража 885277 км Сила 400 кс
Белгија, Bree
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се