Филтри -

Камион за превоз на животни DAF од Полска

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камион за превоз на животни DAF од Полска: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за превоз на животни DAF 95 XF
6
16.700 € PLN 75.000 PLN
Носивост 12000 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 2006-03-21 Километража 1300000 км Сила 480 кс
Полска, Szczekociny
камион за превоз на животни DAF XF 105.460 / Żywiec / Finkl / 3 poziomy / Podnoszony dach
21
53.440 € PLN 240.000 PLN
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013 Километража 539000 км Сила 460 кс
Полска, CHĘCINY
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион за превоз на животни DAF CF 460
27
ВИДЕО
20.600 € PLN 92.500 PLN
Носивост 11000 кг
Година 2010 Километража 699000 км Сила 430 кс
Полска, ŁAZISKA GÓRNE
камион за превоз на животни DAF XF 105
11
35.990 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 12902 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2011 Километража Сила 460 кс
Полска
камион за превоз на животни DAF CF 85.410 / 3 poziomy / Waga / Żywiec
7
38.970 € PLN 175.000 PLN
Година 2011 Километража 690000 км Сила 411 кс
Полска, CHĘCINY
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се